tomto textu představujeme jak dlouholeté stálice, tak nedávné novinky následující současný trend – zastřešení s fotovoltaikou. Ve všech případech se jedná o modely s hliníkovou konstrukcí.


energo neapolHliníkový solární přístřešek na auto Neapol


Patří k našim letošním novinkám a mezi přístřešky s fotovoltaikou v celém našem sortimentu se těší zdaleka největší oblibě. Jak ve své základní variantě, tak především  v provedení nabízejícím parkování až pro tři vozy současně – tedy ideální řešení pro početnější rodiny, ale také do firem.

Jeho hlavní výhodou je samozřejmě – kromě atraktivního designu a luxusního provedení – bezpečné parkování pro vaše automobily, ale zajistí vám také částečnou, či dokonce úplnou energetickou soběstačnost. V případě varianty s akumulační baterií získáte možnost uchovávat přebytečnou energii na pozdější použití, případně ji díky napojení na distribuční síť lze přímo nabízet dalším zájemcům, a na jejím prodeji tak vydělat.

U tohoto modelu jsme vám navíc schopni zajistit nejen financování až do výše 100 % pořizovací ceny, ale také vyřízení dotací na jeho pořízení.

Uvažujete-li tedy v dlouhodobém horizontu a chcete být energeticky soběstační, je NEAPOL (případně další modely jako SOLAR ENERGO) tím pravým pro vás.

 

 

 

pjrmjointHliníkový přístřešek PJR


PJR je označení série, která se u nás těší dlouhodobé oblibě a patří mezi stálice naší nabídky. Důvodem je minimalisticky pojatý, ale stále stylový design i široká flexibilita jednotlivých modelů, u nichž lze volit barvu konstrukce či krytiny. Velkou předností je pak možnost uspořádání více kusů do sestavy za anebo vedle sebe, proto se těší velké oblibě jak v rodinách, tak u firemních zákazníků.

Vybrané modely navíc v roce 2022 nabízíme v aktualizovaných verzích. Nejžádanějším dlouhodobě zůstává základní model PJR s jedním parkovacím místem, který současně patří mezi nejlevnější prémiové modely v nabídce.

 

 

 

 

 

194 7 hlinikovy pristresek milanoMILANO samostatně stojící přístřešek

Fandíte-li ostřejším liniím a rádi byste přístřešek občas během léta využili i jako zahradní pergolu či altán, je Milano ideálním řešením. I ten je dostupný v původní i aktualizované verzi (ta má označení 2022) a také se řadí mezi cenově dostupnější modely. Navíc se může pochlubit širší paletou barevných provedení a rozměrů – rozmezí 3x3 m až 7x4 m. Pohodlné parkování a snadné sladění se vzhledem vašeho domu či sídla firmy jsou tak zaručeny.