Seznamte se s přednostmi, dostupnými rozměry, možnostmi úprav, příslušenstvím i cenou tohoto žádaného modelu.

WhatsApp Image 2021 12 07 at 17.44 .46 Design a konstrukce

Velkou předností tohoto přístřešku je, že byl od začátku navrhován s důrazem na celkovou jednoduchost, snadné přizpůsobení a všestrannost, tedy na takové vlastnosti, které většina zákazníků od podobných přístřešků požaduje.

Díky tomu nabízíme model hned ve třech typizovaných rozměrech – 300 x 250 / 500 x 300 / 800 x 400 cm. Navíc však
i s možností realizace přesně na míru vašim potřebám.

Základem bytelné a stabilní konstrukce – dostupné v barvě antracitové, bílé či hnědé – (případně jakékoliv jiné, ale to už za 15% příplatek) – je osvědčený hliník s kvalitní povrchovou úpravou. Ta zajistí odolnost, stálý vzhled i po letech a dlouhou životnost, a to i při minimálních nárocích na údržbu.

Totéž platí i pro střešní krytinu z polykarbonátu, odolného nejen vůči nepřízni a vlivům počasí, ale také mechanickému poškození.

Všestranné využití a možnosti rozšíření

Mezi praktické součásti přístřešku patří jak důmyslný odtokový systém, tak i LED osvětlení. Je možno jej dále doplnit o stínění žaluziemi či roletami, vyplatí se i přidané boční skleněné panely. Přístřešek na auto tak nemusí být jen místem pro parkování automobilu, ale dokonale poslouží i jako zahradní pergola, vhodná pro celou řadu aktivit, nebo i venkovní otevřený, ale zastřešený dílenský kout.

Prémiová kvalita, příznivá cena

Jedním z důsledků zmíněného důrazu kladeného na jednoduchost a praktičnost modelu je také příznivá pořizovací cena. V základním rozměru 300 x 250 cm přístřešek pořídíte již za 107 328 Kč (platí v době zveřejnění tohoto článku – pro aktuální cenu navštivte profil přístřešku na e-shopu Hobbytec).

Kromě modelu POLLEX však nabízíme i další přístřešky na auto či určené do zahrad, všechny vlastní výroby – např. oblíbený MILANO 2022 nebo POLLARD.

Montáž přístřešku zajistíme na celém území České republiky. Pro více informací nás kontaktujte.