Oblíbené modely, o kterých jsme přesvědčeni, že si povedou pro své kvality a možnosti u našich zákazníků i v letošním roce.

 

Solární přístřešky pro autoneapol

Neapol - je stylový fotovoltaický přístřešek pro auto vlastní výroby, který disponuje solárnimi panely integrovanými do zastřešení z bezpečnostního skla. Který se prakticky "sám zaplatí", nejen, že totiž můžete vyrobenou elektřinu využívat na pokrytí části (případně až celé) spotřeby domácnosti.

 

Anebo přebytečnou elektřinu uložit do baterie na budoucí použití, případně dokonce prodat dalším zájemcům a své provozní náklady tak ještě více snížit.

V rámci zákaznického servisu jsme schopni pomoci se zprostředkováním financování až do výše 100 % pořizovací ceny, případně vyjednáním dotace na pořízení solárních přístřešků.

Model má atypické rozměry – 15,45 x 4 metry.

 

 

 

 

Klasické hliníkové přístřešky na auto

Pollex - moderní, oblíbený a minimalisticky pojatý přístřešek/pergola s širokou flexibilitoiu, kterou zaručuje dostupnost hned v několika ozměrech  - 300 x 250 / 500 x 300 / 800 x 400 cm včetně možnosti řešení zcela na míru.

Konstrukce je standardně dostupníá v barvách: antracitová, bílá či hnědá a kvůli špičkové povrchové úpravě je vysoce odolná a prakticky bezůdržbová.

Střešní krytinu tvoří z průsvitného polykarbonátu s UV filtrem. Model dále disponuje odtokovým systémem a LED osvětlením. 

 

 

 

 

 

 

pristresekkaravan 2

 

Hliníkový přístřešek pro Karavan

KCRW karavan - je prostorný hliníkový přístřešek pro karavan se střešní krytinou z moderního a odolného plného lexanu, který na první pohlede téměř nerozeznáte odskla. Střešní krytina má navíc vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření) filtrem. Model je navíc k dostání v šedé a bronzové barvě konstrukce, která nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. 

 

Rozměry zároveň umožňují zaparkovat pod přísteřšek nejen rozměrnější karava, ale případně  vedle něj i druhý, osobní automobil.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, případně rovnou navštívit nabídku s přístřešky na auto na Hobbytec.cz, kde najdete také aktuální ceny.