Přinášíme ideální a moderní řešení zastřešení parkovacích míst pro veřejná parkoviště.

 

energo neapol

Jak už název napovídá, jedná se o prostorný solární přístřešek pro automobily, fungující i jako solární elektrárna. Panely jsou důmyslně integrovány do bezpečnostního skla přístřešku, výsledkem toho je nejen praktické, ale také vizuálně atraktivní zoracování. Panely v tomto případě fungují jako stínění a ochrana parkovací plochy a jsou odolné vůči silnému větru i silné sněhové pokrývce (450 kg/m²).

Systém je v tomto případě přímo napojen na distribiční síť, což vám dává skvělou příležitost nejen užívat pro své potřeby, ale také ji prodávat dále ostatním, a tím vydělat či ještě více snížit své výdaje za energie. (Je však nutný předchozí souhlas vašeho dodavatele energií).

Součástí je také výkonná baterie, kde můžete nevyužitou či neprodanou a přebívající elektřinu uchovat pro budoucí použití.

Uvedená cena je za solární přístřešek včetně fotovoltaických panelů v rozměru 5,3x5,3m. (cenu za kompletní fotovoltaickou elektrárnu vám rádi poskytneme na vyžádání).

Protože jsme výrobci přísteřšků, veškeré realizace a úpravy přístřešků zajišťujeme na klíč, včetně montáže kdekoliv na území České republiky.

A současně zajišťujeme i kompletní zákaznický servis při vyřizování dotací, kdy dosahujeme 99% úspěšenosti. A poskytujeme i možnost zajištění financování do výše 100 % pořizovací ceny bez nutnosti ručení. A ve spolupráci s Raiffeisen bank, formou hypotéky na 20 leté období. Vřízení probíhá kompletně on-line a během pouhých pár dní.

 

Solární panely využívají nejmodernější technologie a dosahují vysoké účinnosti. Bezpečnostní sklo odolá silnému větru a poradí si s větší sněhovou pokrývkou (450 kg/m²).

Ideální jak pro soukromé vlastníky parkovacíh ploch, firmy tak i města a obce.