Zvažujete na příští sezónu pořídit karavan? Anebo jej již vlastníte, ale nemáte pro něj odpovídající zastřešené parkování? Pak je pro vás přístřešek PJW ideálním řešením. Obzvláště hledáte-li prémiový kousek.

 

caravan carport applications 43Konstrukce jak má být

Model tvoří prostorná a bytelná konstrukce z osvědčeného eloxovaného hliníku, který vyniká odolností vůči korozi a schopností udržet si dlouhodobě stálý a atraktivní vzhled. Dostupná je ve čtyřech barevných variantách – stříbrná / šedá / hnědá / černá.

Další možností je výběr z typizovaných rozměrů (v cm): 800x360 / 800x420 / 1000x360 / 1000x420. PJW je tedy vhodný nejen pro karavan, ale i jako přístřešek pro dodávku. Parkování i pohyb kolem vozu jsou díky rozměrům také komfortní. Jsme navíc schopni na základě vašich specifikací zajistit další rozměry – do délky až 11 m / do šířky až 8 m.

Přístřešek je zároveň vysoce stabilní a odolá náporům větru o síle orkánu (v tomto hraje roli skutečnost, že se jedná o japonský výrobek, kde je tato nadstandardní odolnost nutností).

Odolná a moderní střešní krytina

Střešní krytinu tvoří plný lexan, který se svou průhledností vzhledově velmi přibližuje sklu, na rozdíl od něj je však odolnýi vůči silnému krupobití a dalším nástrahám a rozmarům počasí. Navíc je v něm integrovaný UV filtr, který chrání parkovaný karavan, dodávku či jiný vůz před přehříváním interiéru v letních měsících. Pomáhá tak udržet uvnitř stálé a příjemné klima. Je schopen odfiltrovat až 100 % UVA a 75 % UVB záření, a přitom stále dostatečně osvětlit parkovací plochu.

Jistota kvality

Model PJW, stejně jako další nabízené přístřešky pro karavan, disponuje certifikací TÜV a prodlouženou zárukou na 10 let.

Cena a montáž

Montáž můžete svěřit do rukou našich zkušených montážníků, a to kdekoliv v České republice. Případně se jí můžete zhostit sami.


Model PJW na Hobbytec.cz nyní pořídíte za akční cenu už od 303 104 Kč (*cena je platná ke dni zveřejní tohoto článku, pro zjištění aktuální ceny navštivte náš web)