25.10.2017

Na zahradě a v okolí svého domu nepotřebujete jenom přístřešek na auto, ale i spoustu dalších přístřešků na jiné věci. Třeba na zahradní techniku, nábytek navenek, zahradní stroje. Bude je tak možné ochránit před nepřízní počasí a také před zloději, vlastně před obojím.

Pozor, ať nevyhodíte peníze zbytečněKWC

Jeden přístřešek na auto, i když bude větších rozměrů, většinou nestačí na zakrytí všech důležitých věcí, které na zahradě máte a potřebujete je na zimu uklidit. Proto budete potřebovat ještě další přístřešky a měli byste si dobře promyslet jaké, abyste si vybrali správně a koupili takové, které vám budou dobře sloužit a pro daný účel se hodí. Jestliže vyberete špatně, nevhodně, může se stát, že jste zbytečně vyhodili peníze, protože následně budete muset kupovat další.

Hodí se domek i plachtové řešení

Kam s venkovním zahradním nábytkem? Můžete ho sklidit třeba do kůlny, ale stejně dobře umístit do zimní zahrady, pokud takovou máte. Tam si tak třeba můžete vybudovat i zimní posezení pro chladné dny. Vhodným řešením je třeba i zahradní domek, který se rovněž může stát šikovným úkrytem pro nářadí, stolek, židle, prostě vše, co je na zahradě potřeba. Pro zahradní techniku a další věci někdy postačí i plachtový přístřešek, jenž nabízí dostatečnou ochranu.

Vašemu vozu postačí i pergola

Když přemítáte o tom, jaké přístřešky na auto parkovací stání jsou nejlepší, potom vězte, že spousta lidí si vybere jako přístřešek pergolu. Ano, i to je samozřejmě možné. Pergola tak může být víceúčelovým objektem. V létě poslouží k posezení, v zimě, jako přístřešek pro auto. I tak se dá levně vyřešit garážování. Nepotřebujete pevnou garáž, léto váš vůz přežije venku a na zimu má dostatečný úkryt. Dalším možným řešením jsou mobilní úkryty, které zahrnují třeba pláště natažené na kovových profilech.