30.10.2017

Častý problém mnoha lidí v současnosti je málo místa v garáži. Někdy se nevyplatí garáž rozšiřovat, protože je to finančně příliš nákladné, nebo třeba z technických a prostorových důvodů obtížně proveditelné. Potom se nabízí možnost řešit nedostatek místa pomocí přístřešku, tedy carportu.

V nabídce je široká škála přístřešků49m2

K dispozici jsou dnes přístřešky pro auto v mnoha provedeních a také velikostech, takže si každý vybere takový, jaký bude potřebovat a chtít. Nejoblíbenější jsou dnes buď dřevěné nebo kovové přístřešky, volba materiálu se obvykle řídí tím, jaký kdo má dům. Rustikální stavby si žádají spíše dřevo, moderní vily s kovovými prvky kov. Samozřejmě je k dostání velice široká škála různých prefabrikovaných přístřešků na auta, ale někdy se může stát, že si nevyberete ani z takto pestré palety.

Atypické řešení není problém

Co podniknout v takovém případě? Samozřejmě se dá pořídit i přístřešek na auto, který se vymyká standardním běžně dostupným rozměrům. Není problém zhotovit přístřešek, který bude upravený přesně podle požadavků a potřeb konkrétního zákazníka. Atypické řešení na míru se dá zajistit velmi snadno. Kromě toho se mezi přednosti přístřešků řadí také rychlá stavba, dále nízké náklady na stavbu, pokud je porovnáváte s garáží a rovněž nenáročná údržba.

Rozhodnutí je na vás

Samozřejmě si můžete nechat dodat i přístřešky na dvě auta, ani to není problém. Můžete volit dvě varianty, a sice dřevěné přístřešky z lepeného vrstveného dřeva, které má z pohledu vzdušné vlhkosti lepší vlastnosti než klasické opracované dřevěné hranoly. Druhou variantou jsou potom kovové přístřešky a hliníkových nebo pozinkovaných ocelových profilů. Zvažte, co bude k vašemu domu ladit lépe, zda kov, ať už hliník nebo ocel, či dřevo. Rozhodnutí je na vás.