29.12.2017

Nějaká forma přístřešku se hodí většině lidí. Ve hře je pak obvykle rozhodnutí, jaký by to měl být přístřešek. Každý si totiž pod tímto pojmem představuje něco jiného. Záleží totiž vždy na jeho potřebách a preferencích. Jde o praktické využití, ale i konkrétní styl, který by měl ladit k vašemu domu a jeho okolí.

Ocel představuje minimalismuslevny pristresek 8

Kdo hledá modernu a zároveň funkčnost, pak pro něj nejoptimálnějším řešením budou nejspíše moderní ocelové přístřešky. Jedná se o konstrukčně velmi jednoduché, ale přitom plně funkční objekty s plochou střechou. Tyto ploché přístřešky dokonale reprezentují trend minimalismu. Jsou plně účelové a vykazují mimořádně dlouhou životnost, což je jejich obrovské plus. Zároveň se dají vybavit i bočnicemi, což znamená ještě větší ochranu – to uvítáte třeba v případě, že bude přístřešek sloužit jako parking pro váš vůz.

Můžete mít stavbu na míru

Existují ale i jiné druhy přístřešků. I dřevěný přístřešek se dá využít jako efektivní parkoviště pro auto. Vypadá to velice efektně, rustikálně. Sloupky nemusí být rovné, klidně mohou být do oblouku a dojem je velice příjemný. Není navíc problém tyto přístřešky přizpůsobit na míru konkrétním požadavkům. I u dřevěných přístřešků se pak dá využít polykarbonátové zastřešení. Zajistíte tak jednom kroku nejenom efektivní zastřešení carportu, ale zároveň i jeho prosvětlení.

Hliník nabízí výhodnou cenu

Konečně specifickou kategorií jsou levné přístřešky. Obvykle jde o hliníkové přístřešky. Využívají lehké, ale přitom velmi praktické konstrukce, která se dá velmi jednoduše instalovat. Zajímavý a praktický design je zde samozřejmostí, ale to pochopitelně ani zdaleka není všechno. Především jde o to, že zde získáte přístřešek za skutečně velice výhodnou cenu. Zatímco za zděnou garáž klidně vydáte i 200 tisíc korun, za hliníkový přístřešek jenom 40 tisíc korun, vyjde vás to tedy na pětinu ceny.