11.2.2020

Potřebujete bezpečné vícemístné parkování pro další auto v rodině nebo svou početnou firemní flotilu? Pořiďte si XXL přístřešek na auto – nyní až o 76 263 Kč výhodněji!

Hliníkové přístřešky PJR – prostorné parkovací stání japonské výroby ve čtyřech stylových provedeních.

Modelová řada PJR patří k nejprodávanějším vícemístným carportům. Na první pohled upoutá jednoduchým, a přesto atraktivním vzhledem, který ruku v ruce s použitými materiály vašemu vozu zajistí přesně to, co potřebuje – účinnou ochranu před nástrahami počasí.

Konstrukce z eloxovaného hliníku:

Zaručuje 100% stabilitu a pevnost i pod náporem stromy lámající vichřice, či dokonce orkánu, s nimiž se pravidelně potýkají právě v Japonsku.

Střešní krytina z plného lexanu:

To je absolutní špička a nejpoužívanější materiál pro zastřešení přístřešků pro auta a pergol na světě. Úspěšně blokuje až 98 % UV záření, které má jinak drastický dopad na stav laku či interiéru auta. Máte tak jistotu, že hned tak nevybledne a zůstane i po letech jako nový.

Je až 250x pevnější než sklo o stejné síle, a přitom až o polovinu lehčí.

Výsledek? Do prostoru pod přístřeškem přes krytinu proniká ideální množství světla, takže je na auta stále dobře vidět. A můžete být v klidu i v případě, že na střechu přístřešku právě bubnuje neutuchající příval krup o velikosti tenisáku – protože víte, že vašich aut se ani nedotknou. A jen co smršť přejde, vyrazíte si na projížďku, jakoby se nechumelilo.

Nadstandardní záruka:

Na důkaz důvěry v kvalitu přístřešků PJR poskytujeme prodlouženou 10letou záruku.

VARIANTY MODELŮ PŘÍSTŘEŠKŮ PJR:

INLINE – přístřešek pro dvě auta vytvořený spojením dvou kusů do řady za sebe.

YJOINT – netradiční provedení se dvěma samostatnými místy a konstrukcí tvaru písmene Y.

MJOINT – prostorný obloukový přístřešek pro dva vozy.

PJR XXL –dvě místa k parkování jsou málo? PJR XXL nabízí hned tři.

 

Objednejte si přístřešek PJR na 840 810 810  – parkujte bezpečně a stylově.