3.3.2020


Přístřešky na auta
, ale také pergoly mají jasný účel. Přesto je můžete využívat i jinak. Mohou vám sloužit i mimo standardní sezonu a také v období, kdy z nějakého důvodu nemohou původní účel plnit. Jednoduše 365 dní v roce. Pojďte zjistit jak.

Všestranný úložný prostor

Obzvláště v zimě a na jaře jsou přístřešek na auto či zahradní pergola ideálním kandidátem na náhradu či rozšíření úložné plochy garáže a půdních prostor.

Kompletní set zahradního nábytku, polstrování, gril a třeba plastové nádoby na bioodpad sem uložíte raz dva. A ještě vám zbyde místo na pneumatiky či jízdní kola.

A nechcete-li kola či ostatní předměty jen opřít o sloup nebo stěnu carportu, zvažte doplnění konstrukce o závěsné háky – jsou praktické, stylové a moc nestojí.

K řadě přístřešků, jako jsou například moderní hliníkové přístřešky na auto, případně levné pergoly, se prodává také přídavná boční stěna. Praktická je nejen při posezení pod pergolou, ale i pro parkování auta za větrnějšího počasí. Získáte tak také vhodné místo pro úschovu rostlin před nepřízní počasí, obzvláště větrem a mrazem.

Přístřešek na auto či krytá veranda poslouží i jako náhrada za garáž na motorku, přes kterou stačí jen přehodit plachtu... a je to. Ušetřeno.

 

Perfektní pracovní plocha

Pokud svůj stávající či nový přístřešek na auto vhodně osvětlíte a případně doplníte o zahradní ohřívač anebo již zmíněnou boční stěnu, máte perfektní pracovní plochu.

Je jako stvořená nejen pro chvíle, kdy vás popadne kutilská nálada a rozhodnete se tvořit, ale i tehdy, když budete chtít cokoliv opravit či vylepšit na svém autě. Zkrátka otevřená garáž či dílna jedna radost.