25.3.2020

Bezpečné parkování není ani zdaleka tím jediným, k čemu můžete přístřešek pro své auto využít. Poznejte i jiné způsoby využití a možnosti úprav této univerzální stavby, které vás dosud (možná) ani nenapadly.

Přístřešek na auto jako zastřešení bazénuAlternativní využití

Zastřešení bazénu

Postavili jste si krásný bazén, ale chybí vám poblíž stinné místo k lenošení na dece či posezení u improvizovaného zahradního baru? Umístěte přístřešek na auto vedle bazénu a okamžitě získáte při pobývání u bazénu pocit, že se nenacházíte na vlastní zahradě, ale rovnou u hotelového bazénu vyhrazeného jen pro vás.

Kutilská dílna

Každý správný kutil potřebuje místo, kde může naplno rozvinout svou tvořivost, zručnost a talent. Opravovat, co je třeba, a pracovat na svých nejnovějších vylepšeních. Pokud vám přesně takové místo schází, sklep či půda jsou přeplněny k prasknutí a garáž nemáte… pak přístřešek pro auto vám poslouží jako plnohodnotná dílna.

Přidáte-li zahradní ohřívač či zastíníte boky, poslouží dokonce i za nevlídného počasí.


Venkovní posilovna

Rádi cvičíte, ale nemáte čas dojíždět do posilovny? Anebo si potrpíte na soukromí? Levný přístřešek na auto nabízí dostatek prostoru k umístění potřebného vybavení. Získáte tak dokonalé místo , kde si můžete zacvičit kdykoliv vás napadne a pracovat zde na své postavě. V USA je to další oblíbený způsob, jak si zařídit domácí posilovnu. A u nás se s tímto řešením můžete rovněž setkat čím dál častěji.

Domácí letní kino

Kdo by nechtěl vlastní letní kino? S přístřeškem si jej na zahradě vytvoříte raz dva. Stačí mít wi-fi, velkou televizi, nebo pořídit dnes již cenově dostupné projekční plátno. Přenést reprosoustavu z domu ven pod přístřešek, rozestavit pár židlí... a v mžiku máte dokonalé místo k trávení letních večerů s přáteli a rodinou. Spokojenost zaručena.