V prvním díle pravidelné série, ve kterém vám vždy podrobněji představíme vybraný oblíbený nebo nejnovější model v naší nabídce, který podle nás stojí za pozornost, se podíváme na náš dlouhodobý bestseller mezi přístřešky na auto – model MLR.

 

Originálním designem vše jen začíná

Tento designový kousek s elegantní hliníkovou konstrukcí a originálním mřížováním ploché střechy okamžitě upoutá pozornost a navodí pocit luxusu. Jedná se totiž o model pro náročné, přesto za dostupnou cenu.

Co nabízí?

Velkým plusem je použití lexanu, nejmodernějšího materiálu, jaký může moderní přístřešek na auto nabídnout. Kromě líbivého vzhledu totiž dokonale chrání váš automobil před negativními dopady UV záření.

Jaká jsou výhody?

To znamená, že můžete zaparkovat pod přístřešek i v tropickém vedru, nechat pod ním své auto stát celé hodiny, a až zase budete připraveni vyrazit, v interiéru vás nečeká skleníkové dusno a horký volant, ale příjemné klima.

Lexanová střešní krytina modelu MLR současně chrání i lak vašeho vozu před vyblednutím. A každý majitel auta si přece přeje, aby vypadalo jako nové co nejdéle.

Navíc lexan hravě ustojí i krupobití, pro jiné materiály ničivé. Váš vůz zkrátka ochrání, ať venku blázní počasí sebevíc.

 

Konstrukce? Skálopevně stabilní a hodně toho unese

Konstrukce z eloxovaného hliníku v kombinaci s lexanovou krytinou také znamená, že se prakticky nemusíte zatěžovat údržbou. Především má ale vynikající statické vlastnosti.

Střecha tak unese 600 N/m2, což odpovídá mohutné sněhové nadílce o váze až 61 kg/m2. A to už je pořádná zátěž.

A nehne s ním ani vítr o rychlosti 38 m/s, tedy ekvivalent orkánu, který by řadu jiných přístřešků zvládl poslat k zemi, nebo alespoň nehezky pošramotit Majitelé modelu MLR tak mohou být v klidu.

 

Široké využití aneb MLR je více než jen přístřešek pro auto

MLR je navržen tak, abyste v případě potřeby mohli více kusů spojit do jedné ucelené sestavy. Tuto výhodu oceníte, pokud vlastníte více automobilů – například firemní flotilu, pro kterou potřebujete zajistit reprezentativní kryté parkování.

MLR se uplatní i v komerčním sektoru, kde jej zákazníci rádi využívají jako pergoly na zahrádkách restauračních zařízení, na hotelových či golfových parkovištích. Dodáváme jej ve třech základních rozměrech a šesti barevných variantách.

Objednávejte přístřešek na auto MLR v e-shopu Hobbytec.cz