24.5.2020

V dalším díle ze série pravidelných tipů na nejlepší produkty z našeho sortimentu vám představíme nejprodávanější ocelový přístřešek na auto – CP FLAT značky Siebau.

Jednoduchost a preciznost ruku v ruce

CP FLAT je přístřešek na auto s plochou střechou, v elegantním, minimalistickém pojetí, díky kterému „zapadne” do každého prostředí či ke každému typu stavby. A přesto upoutá svým vzhledem a současně ještě více vyzdvihne krásu vašeho vozu pokaždé, když s ním pod přístřešek zaparkujete.

Proto je CP FLAT tolik oblíbený jak v soukromé, tak i komerční sféře, kde ve své jednomístné i dvoumístné variantě (CP FLAT DOUBLE) zajišťuje bezpečné parkování firemních vozů. A kvůli možnosti řadit více kusů do sestavy za sebou nebo vedle sebe se s modely z řady CP FLAT setkáte i na parkovištích nákupních center či ve veřejné městské zástavbě.

A zatoužíte-li po soukromí nebo originálnějším provedení, můžete svůj nový ocelový přístřešek pro auto rozšířit o praktické a současně atraktivní boční panely, ty poskytnou příjemnou míru zastínění.

Řada majitelů CP FLAT je proto často využívá nejen k parkování vozu, ale i jako zahradní pergolu.

 

Bezúdržbová konstrukce s extra dlouhou životností

Konstrukce z prvotřídní oceli je navíc ošetřena patentovanou metodou zinkování galvalume, která zajistí, že ocel vypadá jako nová i po mnoha letech. A celková životnost dosahuje i více než 30 let! Proto můžeme nabízet nejen na modely CP FLAT, ale i další přístřešky na auto prodlouženou záruku na celých 10 let.

Samotná potřeba údržby je prakticky nulová, ale pokud přeci jen dojdete k názoru, že je mu třeba dodat „trochu lesku“, stačí, když vezmete obyčejný čisticí prostředek a jednotlivé profily carportu jím jednoduše otřete. Nic víc – a v mžiku září jako právě koupený.

Siebau – světový výrobce s více než 60 lety tradice a zkušeností
s výrobou přístřešků a garáží. Německá kvalita.

Objednávejte ocelový přístřešek CP FLAT na Hobbytec.cz