8.6.2020

Co vše vám umožní toto ideální řešení pro náročné? V čem je lepší než přístřešek pro jedno auto, anebo dokonce než garáž? Odpovědi na všechny otázky se dočtete v článku + zjistíte ceny nejprodávanějších modelů.

 

Stejně jako garáž je i přístřešek na auto velkou, ale výhodnou investicí hned z několika důvodů. Pro dvoumístný carport to platí dvojnásob. I to je společně s atraktivním vzhledem důvod, proč se těší mezi tuzemskými majiteli aut stále rostoucí oblibě.

Proč se tedy velký přístřešek na auto vyplatí


Více místa, více aut


Prvním důvodem k pořízení je samozřejmě skutečnost, že se jedná o přístřešek pro dvě auta současně, pod jednou střechou. Přitom ale okolo obou vozů zůstává, na rozdíl od mnohých garáží, dostatek prostoru pro pohodlný pohyb, a to i s rozměrnějšími předměty – nákupní a sportovní tašky, kufry…

Více klidu


Spolu s tím odpadají také všem rodinám s více vozy známé pravidelné diskuze, či dokonce dohadování se o tom, na koho dnes vychází řada s bezpečným parkováním pod přístřeškem a čí auto naopak zůstane napospas nevyzpytatelným rozmarům počasí. Karoserie zničená od náhlého krupobití či spadaných větví, to není nic příjemného.

Více úložného prostoru


Přístřešek i se zaparkovanými auty nabízí dostatek místa pro úschovu bicyklu, ale i dalšího vybavení. Oceníte jej však, i když máte jen jeden automobil. Druhé, volné parkovací místo tak můžete vyčlenit přímo pro úschovu všeho potřebného.

Více obytné plochy a využití


Tady přichází pravé kouzlo dvojitých přístřešků. Pokud druhé auto zatím nemáte, anebo s ním vyjedete, můžete volný prostor využít jako náhradu za pergolu. Anebo jej přetvořit ve venkovní obývací pokoj, sportovní zónu či v poslední době stále oblíbenější venkovní kancelář. Jednoduše a elegantně tak rozšíříte obytnou plochu vašeho domu.

Doporučujeme dva typy dvojitých přístřešků:

PJR MJOINT hliníkový přístřešek


Majestátní oblouková střecha a bytelná konstrukce jsou estetické, ochrání auto, a ještě zdůrazní jeho atraktivní vzhled. Proto se jedná
o perfektní model pro každého majitele luxusních vozů.

PJR INLINE hliníkový přístřešek


Opět model PJR, tentokrát v sestavě dvou za sebou spojených přístřešků. Ideální řešení pokud potřebujete dvě stání, ale na pozemku není místa nazbyt.

 

PROČ PRÁVĚ NAŠE PŘÍSTŘEŠKY


V obou případech jde o přístřešky s polykarbonátovou krytinou, moderním designem a širokými možnostmi přizpůsobení – od barvy, doplňků až po rozměry a odstín střešní krytiny. Navíc s extra prodlouženou zárukou na 10 let. Na Hobbytec.cz najdete také přístřešky pro 3 auta.