23.6.2020

I v červnu pokračujeme v doručování našich nejlepších a nejžádanějších přístřešků – tentokrát vám blíže představíme víceúčelový přístřešek na auto s boční stěnou, jehož výhody vás jistě potěší.

Chrání auto (opravdu) za každého počasí


Tento ocelový přístřešek na auto od prestižní německé značky Siebau ochrání váš milovaný vůz před všemi nástrahami počasí – např. pražícím sluncem a kyselým deštěm poškozujícím lak, nánosy sněhu, které byste jinak v zimě museli při parkování pod širým nebem pracně odhrnovat, spadaným listím anebo devastujícím krupobitím. Ale to není jediná jeho přednost.

Praktická boční stěna


Přístřešek pro auto CJ4P má na rozdíl od mnohých jiných modelů (nejen značky Siebau) také protivětrnou boční stěnu. Vaše auto, ale i vy při pohybu kolem vozu za větrného počasí jste chráněni před nepříjemnými nárazy větru.

Kromě protivětrné ochrany boční stěna také zvyšuje úroveň vašeho soukromí – např. nechcete-li aby na váš automobil bylo vidět z ulice.

Majitelé přístřešků jich v létě běžně využívají coby alternativu chybějící pergoly. Stačí vyjet s autem na pár hodin na příjezdovou cestu – a je to. A právě tady opět oceníte výhody stěny, která v létě dotváří pod přístřeškem stinný kout, kam se můžete před pražícím sluncem uchýlit a dopřát si třeba posezení u kávy.

Možnost zvýšení


Velkým plusem je široká paleta rozměrů, což umožňuje vytvořit, resp. zvolit si variantu jak s jedním, tak i více parkovacími místy. To zaručí dostatek prostoru a pohodlný pohyb kolem auta bez ohledu na to, jestli v přístřešku právě parkujete malé městské auto, sedan nebo SUV. Za příplatek je možné přístřešek také zvýšit, takže pod něj bezpečně zaparkujete i s drtivou většinou moderních dodávek, a ještě zůstane mezi střechou vozu a stropem přístřešku volný prostor.

Odolná konstrukce


Ocelový přístřešek na auto s boční stěnou CJ4P je vyroben z oceli prémiové kvality, v kombinaci s důmyslně řešenou konstrukcí tak vzniká odolná a skálopevně stabilní stavba.

  • Součástí je unikátní antikorozní ochrana spojek a atiky, v případě příplatkové verze PREMIUM je pak antikorozní ochrana aplikována na všechny ocelové části.
  • Za zmínku stojí také antikondenzační úprava střešní krytiny, která zabrání rosení střechy.
  • Plochá střecha je navíc jako stvořená pro osazení zelení. Chcete-li tedy jinak jednoduchý a účelný design okořenit trochou zeleně, směle do toho.
  • Samozřejmostí jsou také prakticky nulové nároky na údržbu.

 

POZNÁMKA:
Boční stěnu lze zakoupit i k některým našim vybraným hliníkovým přístřeškům.