1.7.2020

WESTMANN – stále ještě poměrně nový, ale již nyní jeden z nejoblíbenějších přístřešků na auto z celé nabídky HOBBYTECu.

Proč? Důvodů je celá řada 

WESTMANN patří mezi takzvané levné přístřešky na auto. Ale pozor, za jeho nízkou cenou se ani zdaleka neskrývá lacinost. Naopak, jde o oblíbený, profesionálně navržený a všestranný model, který splní svůj účel na jedničku. A ještě vás potěší několika dalšími výhodami.

Velkou předností tohoto modelu je, kromě materiálů upřesněných níže, způsob, jakým je řešena konstrukce.

WESTMANN je navržen jako stavebnice. K jeho sestavení nemusíte najímat montážníky, ale ani být všestranným kutilem (byť to není na škodu), a přesto zvládnete smontovat celý přístřešek svépomocí. Stačí mít k ruce základní sadu nářadí, ochotného pomocníka, návod a pár hodin volného času. Nic víc a už za odpoledne, při volnějším tempu za jeden den, máte svůj nový přístřešek hotový.

Hliníkovou konstrukci se čtyřmi sloupky zastřešuje 6 mm silný polykarbonát, odolný vůči krupobití, ošetřený UV filtrem, který zajišťuje ochranu vozu před přehřátím interiéru během dlouhého parkování za slunného, horkého počasí. V autě proto i parných dnech přetrvává příjemné klima. UV filtr rovněž chrání samotnou krytinu před blednutím, zajišťuje tedy její dlouhodobou barevnou stálost.

Střešní panely jsou průsvitné. V kombinaci s UV ochranou to tedy znamená, že na vůz bude stále dobře vidět a nehrozí tak, že by se „utopil” ve tmě, ale současně je mu dopřána i optimální míra stínění.

Dvouplášťová střecha rovněž hravě odolá zátěži 100 kg/m2, ani vydatná sněhová nadílka tak nepředstavuje pro tento přístřešek žádný problém.

Přístřešek na auto WESTMANN dodáváme v luxusním antracitovém a elegantním bílém provedení. Tedy v barvách, které snadno ladí s každou fasádou a okolním prostorem.

Využití se pak meze nekladou, poslouží nejen jako přístřešek pro auto, ale např. dokáže plnohodnotně nahradit také menší zahradní pergolu.