4.8.2020

ARCADIA – dlouholetý bestseller v nabídce Hobbytec.cz, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Vzhledem ke své ceně totiž přináší překvapivě mnoho. Co přesně? To zjistíte v tomto článku.

Zpřístřešek na auto - stavebnice ARCADIAačneme tím, co je patrné na první pohled – designem, který i přes své střízlivé, téměř minimalistické pojetí dokáže získat pozornost. Výhodou je, že jej lehce sladíte prakticky s každou stavbou, což je vlastnost, kterou se mnoho přístřešků v této cenové kategorii (okolo 50 000 Kč) pochlubit nemůže.

Hliníková konstrukce se sloupky po obou stranách je dokonale stabilní a bezúdržbová. Při jejím navržení hrála klíčovou roli také jednoduchost samotné montáže, k níž proto nepotřebujete přizvat montážníky, ale klidně ji zvládnete svépomocí. Stačí vám k tomu 2–3 pomocníci, základní nářadí a pár hodin času. Do 24 hodin zvládá montáž 80 % zákazníků.

Střechu složenou z jednotlivých střešních panelů, které jednoduše zasunete do střešní konstrukce, tvoří 6mm čirý polykarbonát. To znamená, že je prakticky nerozbitná. Navíc disponuje vysoce účinným UV filtrem.

TIP:  Přístřešky na auto

Tedy nejen střecha, ale především váš vůz jsou tak v bezpečí před škodlivými vlivy UV záření, které jinak při dlouhodobém působení negativně ovlivní sytost barvy karoserie. Vedlejším efektem je také omezení přehřívání interiéru automobilu. I během úmorných veder se tak v autě udržuje příjemné klima, tzn. konec dusnu jako ve skleníku.

Nechybí ani integrované okapové žlaby pro svod vody.

Střecha bez problému odolá zatížení 150 kg/m2 a intenzivnímu větru
o rychlosti 120 kg/h, což odpovídá síle orkánu.

Samotný prostor přístřešku nabízí nejen prostor k parkování jednoho automobilu, ale také umístění posezení. Může tedy plnohodnotně zastoupit pergolu. Někteří z našich zákazníků dokonce pořídili model ARCADIA právě za tímto účelem, řadě z nich slouží i jako přístřešek pro zahradní vířivku.

Možností, jak tento hliníkový přístřešek na auto vhodný k montáži svépomocí využít, je nespočet.

Už víte, jak poslouží vám?

Objednejte si přístřešek na auto ARCADIA v e-shopu