18.8.2020

Hobbytec.cz, to nejsou jen krytá garážová stání, ale také kompletní městský mobiliář, včetně systému zastřešení cest. Schází vám něco z toho ve vašem městě či obci? Podívejte se na stručnou prezentaci sortimentu v tomto článku.

Zastřešení cest

zastreseni cest 2Dodáváme hliníkové přístřešky pro zastřešení chodníků a silnic, vhodné zejména v místě nemocnic, nákupních a zábavních center, knihoven a veřejných zařízení obecně.

Model FINE ROAD S dodáváme v délce 2,4 m, výšce 2,5 m a v šířce podle vlastního výběru. Na výběr je také z několika tvarových provedení například do L, nakloněné, rohové, či dokonce křížové.

Konstrukce má v rámci své kategorie výborné parametry. Základem je eloxovaný hliník a střešní krytina z moderního Lexanu s UV filtrem a optimální mírou průsvitnosti a stínění. Nosnost je úctyhodných 60 kg/m2 a přístřešek také hravě odolá náporu větru o rychlosti až 38 m/s.

Samozřejmostí je bezúdržbovost a dlouhá životnost, což ostatně platí i pro celý sortiment našich přístřešků.

 

Stylové přístřešky na kola

přístřešek na koloPřístřešky na kola ocení zejména studenti škol, návštěvníci úřadů, nemocnic, ale také firemní zaměstnanci, pro které nezřídka představuje kolo preferovaný, či dokonce jediný dostupný dopravní prostředek.

Naše přístřešky jsou rovněž hliníkové, vybrané modely lze dokonce smontovat na místě i bez pomoci profesionálů. Můžeme je doručit
i prostřednictvím kurýrní služby. Zastřešení opět tvoří Lexan či polykarbonát, dle vybraného modelu lze volit barevný odstín.

Nosné sloupky jsou určeny k zabetonování nebo zapuštění chemickými kotvami do připravených betonových patek.

Samozřejmostí je pestrá škála rozměrů.

 

 

Zastávky a kuřárny

V sortimentu samozřejmě nechybí přístřešky navržené jako autobusové zastávky či kuřárny – celkem devět standardních modelů.

Hliníková konstrukce s bočními výplněmi a krytinou z Lexanu zaručuje odolnost nejen proti počasí – od deště, slunečního svitu až po krupobití, ale především vůči vandalismu. Konstrukce je dle modelu standardně stříbrná nebo černá a na výběr ze tří odstínů krytiny/stěnové výplně.

Lehkost konstrukce usnadňuje a urychluje nejen samotnou montáž, ale i případný přesun ze současného místa na jiné. Vybrané modely, stejně jako v případě přístřešků na kola, doručujeme i kurýrní službou.

Kromě samotné zastávky u nás pořídíte rovněž kompletní vnitřní vybavení – lavičky, odpadkové koše, nástěnky...