25.8.2020

Zaujaly vás výhody, které přinášejí stavebnicové přístřešky pro auto, určené k montáži svépomocí? Přemýšlíte, který je ten nejlepší pro vaše auto a specifické potřeby? Čtěte dále, protože si právě stručně představíme tři nejoblíbenější modely z této kategorie.


ARCADIA – model 5000

pristresek na auto arcadia 2

Přístřešek na auto s elegantní obloukovou střechou, která však není jediným důvodem, proč se právě ARCADIA řadí mezi nejprodávanější ve své kategorii. Zásluhu na tom má též důraz na prostornost. Kromě místa k parkování jednoho vozu poskytuje i dostatek volné plochy pro pohodlný pohyb okolo vozu, a to i v případě, že máte v rukou zavazadla či věci k naložení do kufru.

Výhodou je také vysoká nosnost střešní konstrukce, jež je zastřešená dvoukomorovým polykarbonátem s nosností až 150 kg/m2, v rámci kategorie nadstandardní hodnoty.

Řada majitelů pak ARCADII používá primárně jako pergolu, ale i přístřešek pro zahradní bazének či vířivku.

VITORIA – model 5000

pristresek na auto vyrobce palram

Hledáte způsob, jak zajistit bezpečné kryté parkování pro vaše auto, ideálně bez velkých investic? Přesně to VITORIA nabízí. A navíc zabalené ve střízlivém, přesto poutavém designovém kabátku.

Konstrukci se čtyřmi sloupky, na níž upoutá moderní antracitová barva,
i v tomto případě zastřešuje lehce oblá střecha s polykarbonátovou krytinou.

WESTMANN

westman zakl 1

Stylový stavebnicový přístřešek WESTMANN s plochou střechou patří k těm levnějším. Svou oblibu si však kromě mimořádně příznivé ceny získal svou vysokou přizpůsobivostí.

Dodáváme jej v jediném typizovaném rozměru – 503 x 305 x 232 cm, vhodném pro jeden automobil, ale ve dvou barevných provedeních – antracitovém a bílém.

To umožňuje jej lehce začlenit do okolní zástavby, ať už moderního či tradičního střihu.

Právě proto tak rychle získal na oblibě, přestože v rámci našeho sortimentu přístřešků k montáži svépomocí jde stále o relativní novinku.