1.9.2020

Milano je designový přístřešek na auto, který se od prvního okamžiku, kdy jsme jej zařadili do sortimentu Hobbytec.cz, těší velké oblibě našich zákazníků. A věříme, že vy si jej oblíbíte taky. Důvodů je hned několik.


milano 1Design a konstrukce


Máte-li dům či firemní sídlo s impozantně vyhlížející fasádou a potřebujete přístřešek na auto, dá se předpokládat, že chcete, aby byl sám o sobě atraktivní, ale současně neubíral pozornost budově tím, že byste jej ukotvili přímo do její fasády.

Nebo byste možná přístřešek na auto ke zdi budovy ukotvili rádi, ale nemůžete, protože prostor v blízkosti domu už využíváte jinak. V takových případech je Milano přesně pro vás.

Má samonosnou konstrukci, takže jej snadno umístíte kamkoliv mimo hlavní stavbu, třeba na vzdálenější příjezdovou cestu. Hliníková konstrukce a čtveřice nosných sloupků pak zaručuje 100% stabilitu a nulové nároky na údržbu.

Stejně odolné a bezúdržbové je také polykarbonátové zastřešení, které má téměř neomezenou životnost, protože nekřehne a nežloutne, takže i po letech vypadá jako nové. Polykarbonát je navíc prakticky nerozbitný a bez problému odolá intenzivnímu krupobití.

Dalším jeho kladem je ochrana před nepřízní UV záření, takže kromě ideálního poměru stínění a propouštění světla účinně zabraňuje také přehřívání interiéru vozu za parných letních dní. Známé a nepříjemné dusno, které běžně zažíváte při nastupování do vozu parkujícího déle venku na slunci, při parkování pod přístřeškem Milano je nahrazeno stabilně příjemnýmklimatem.

Variabilita


Dalším velkým plusem modelu Milano je možnost přizpůsobení.

Milano dodáváme v šířce 300 až 600 cm. Hloubka se pohybuje v rozmezí 300 až 700 cm, ale na základě individuálních požadavků může dosahovat i vyšších hodnot.

K tomu přičtěte možnost volby hned ze čtyř barevných provedení konstrukce – bílá, hnědá, šedá anebo zdaleka nejpopulárnější antracitová.

Rázem tak máte k dispozici praktický a stylový přístřešek, který jednoduše umístíte kamkoliv a sladíte s jakýmkoliv okolím. Zcela se přizpůsobí vašim specifickým potřebám a prostorovým možnostem. A sloužit bude dlouhá léta.

Přesvědčte se na vlastní oči

milano 1 milano2

 


Hliníkový přístřešek na auto Milano si navíc můžete prohlédnout osobně, stačí navštívit některé z našich ukázkových center. Před návštěvou doporučujeme se v daném showroomu informovat, zda jej mají vystaven, protože vystavené produkty průběžně měníme.

Cena v době zveřejnění tohoto článku: 70 986 Kč | Pro zjištění aktuální ceny klikněte zde.