28.10.2020

Máte v rodině dvě auta, ale nedostatek parkovacích míst? Anebo váš stávající přístřešek pro dvě auta už dosluhuje a potřebuje vyměnit za lepší a modernější? Ať už je důvod jakýkoliv, tento moderní přístřešek pro dvě auta si zaslouží vaši pozornost.

Proč právě PJR MJOINT?


PJR MJOINT je na první pohled luxusní přístřešek na auto pro náročné a všechny ty, kteří chtějí, aby carport jejich automobil nejen ochraňoval, také vyzdvihl krásu vozu, a navíc sám o sobě působil majestátně a elegantně.

To, čím vás tento model okamžitě upoutá, je vzdušná a prostorná konstrukce s velkou, lehce obloukovou střechou – připomínající tvar písmene M.

Svým stylem se proto skvěle hodí ke stejně moderním, ale také minimalisticky pojatým rodinným domům, obzvláště novostavbám. Své místo však nachází i ve firmách, kde při spojení do sestav často tvoří kryté stání pro celou flotilu vozů společnosti.

PJR MJOINT nevyniká jen atraktivním designem konstrukce, ale také svým materiálem.

Kromě konstrukce z eloxovaného hliníku je řeč samozřejmě o polykarbonátové střešní krytině z lexanu, který na první pohled vypadá úplně jako sklo. Je však násobně odolnější a disponuje ochranným UV filtrem, zaručujícím výborné izolační vlastnosti. Blokuje totiž 75 % UVB a až 100 % UVA záření.

Proč je to výhoda?

Jednoduše proto, že už nebudete muset zažívat důvěrně známé okamžiky, kdy po celodenním parkování na jednom místě za horkého letního počasí nastupujete do rozpáleného a dusnem zaplněného vozu s vědomím, že vás čeká několik trpkých kilometrů, než bude ve voze zase příjemně.

UV ochrana totiž omezuje zahřívání interiéru na co nejmenší, to znamená, že pokaždé, když nastoupíte do vozu, čeká vás příjemné klima.

Nemluvě o tom, že stejně dobře UV filtr chrání i lak karoserie vašeho vozu, který díky tomu bude vypadat mnohem déle jako nový. A totéž platí o krytině samotné, která rovněž nebledne.

Oba materiály se navíc snadno udržují a sami o sobě mají vysokou životnost. O skutečné kvalitě modelu PJR MJOINT svědčí také prodloužená záruka na nadstandardních 10 let. A také to, že je certifikován u TÜV. Třešničkou na pomyslném dortu je pak možnost vybrat si hned ze čtyř rozměrů v rozmezí od 510 x 540 až po 570 x6 00 cm, ze šesti barev konstrukce a čtyř odstínů krytiny.