11.11.2020

Chcete, aby byl přístřešek pro vaše auto nejen účelný, ale aby kromě ochrany vozu za každého počasí také „potěšil oko“? U-style to zvládne. A jako plus má další výhody, o kterých si mnoho jiných přístřešků na auto podobné cenové relace může nechat jen zdát.

Styl a nekonečné možnosti


Dříve, než si představíme výhody jednotlivých materiálů, z nichž je přístřešek U-Style vyroben, zmiňme to, co jej od většiny jiných přístřešků odlišuje – jeho široká přizpůsobivost.

Tento moderní carport je totiž k dostání v několika konstrukčních variantách, nabízí se provedení se dvěma, třemi, čtyřmi a šesti sloupky. Varianty se 2–4 sloupky mají odolnost vůči sněhové zátěži 60 kg/m2, model se 6 sloupky pak dokonce 150 kg/m2.

Dále je to výběr z trojice rozměrů, kdy velikost nejmenšího je 720 x 300, středního 860 x 360 a největšího dokonce úctyhodných 860 x 420 cm. Nabízí se tedy přístřešek jak k parkování jednoho, tak i více vozů.

Přičtěte k tomu možnost opatřit konstrukci z odolného hlíníku s elegantním stříbrným, hnědým, černým nátěrem, anebo nevšedním béžovým odstínem. Tak můžete přístřešek snadno sladit s okolní zástavbou, anebo mu naopak umožnit vyniknout. V obou případech však máte jistotu, že bude vypadat skvěle, čemuž výrazně napomáhá také elegantní zaoblená střešní konstrukce.

Samotná střešní krytina je vyrobena z plného lexanu, který na pohled vypadá téměř jako sklo, jen je mimořádně odolnější. Navíc má výborné izolační vlastnosti, takže účinně zabraňuje tolik nenáviděnému přehřívání interiéru v parných letních dnech. Prakticky kdykoliv tak vstoupíte za podobného počasí do vozu, čeká vás příjemné klima. Žádný zapařený „skleník”.

Přístřešky lze navíc v případě potřeby spojovat i do sestav, rozšíření počtu parkovacích míst či užitné plochy třeba i za jiným účelem tak nemůže být jednodušší.

Tento carport je navíc certifikován u TÜV, kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.