18.11.2020

Potřebujete přístřešek na auto do míst s obvyklou nadstandardní sněhovou nadílkou? Pak potřebujete Snow Sky.

snowskyJedná se o speciální sérii přístřešků se zvýšenou nosností, které byly původně navrženy do horských oblastí, kde je pro majitele vozů klíčové, aby přístřešek, pod nímž parkují, ustál jak vysokou zátěž, tak i působení silných poryvů větru.

Snow Sky proto už v základní variantě odolá zatížení půlmetrové vrstvy sněhu, což oceníte v zimě vždy. Nebudete muset sníh ze střechy odklízet tak často jako mnozí majitelé jiných, ne tak odolných carportů.

Čas, který tak ušetříte v zimě na údržbě, patří proto také k důvodům, proč si přístřešek se zvýšenou nosností pořídit.

U 50 cm sněhové zátěže však model Snow Sky nekončí. V nabídce máme také varianty, které hravě unesou 100, a dokonce i 150 cm sněhu. Hodnoty, s nimiž se běžný přístřešek nemůže měřit, ale dokonce ani leckterá garáž.

Další plus Snow Sky

Dalších plus má tento přístřešek hned několik. Zaprvé lexanovou krytinu, která vypadá téměř jako ze skla, ale především má i výborné izolační vlastnosti. To se uplatní zase v létě, kdy brání dobře známému přehřívání interiéru při delšímu vystavení slunci.

Samotná konstrukce z eloxovaného hliníku a zmíněné lexanové krytiny je navíc prakticky bezúdržbová. Vybírat můžete z deseti rozměrových variant a ze tří barevných provedení Kromě stříbrné a hnědé barvy, působí velmi elegantně také šedá metalíza.

Všechna tři barevná provedení velmi lehce sladíte s prakticky jakoukoliv okolní stavbou a prostorem.

Třešničkou na dortu je prodloužená 10letá záruka a certifikace TÜV, jasný důkaz kvality a odolnosti modelu.

V nabídce kromě modelu Snow Sky však najdete i řadu dalších moderních hliníkových přístřešků na auto, podívejte se na ně.