25.11.2020

Dnes vám představíme Hobbytec HITY, trojici přístřešků na auto, které realizujeme ze všech nejčastěji – tedy ty, které mají naši zákazníci nejraději. Pojďme zjistit, proč.

*Poznámka: Veškeré ceny jsou platné k datu zveřejnění tohoto článku, kdy probíhá slevová akce, pro zjištění aktuální ceny si prohlédněte daný model přímo v e-shopu.

Z celé naší pestré nabídky, která zahrnuje carporty ocelové, ale i dřevěné, jsou nejpopulárnější právě přístřešky z hliníku.

 

PJF – model navržený tak, aby byl jen na základě volby rozměrů schopen zajistit stejně dobré parkování pro jeden, ale i více vozů. Vhodný především pro majitele, jimž se líbí jednoduchá, účelná elegance.

  • Barvy: hnědá
  • Rozměrů: 6
  • Cena: od 92 946 Kč = akční sleva

 

 

 

 

PJR – klasicky pojatý model se samonosnou konstrukcí, ideální ke spojování do sestav a tvorbě řadového stání pro více vozů, standardně však určen pro jeden automobil. Design působí vkusně a zbytečně nepřitahuje pozornost, což je vítané zejména tehdy, má-li být výrazná jiná stavba, obvykle obytný dům.

  • Barvy: stříbrná, šedá, hnědá, bronzová, černá
  • Rozměrů: 25
  • Cena: od 46 474 Kč = akční sleva

 

 

 

PJR MJOINT – prostorný a mohutně působící přístřešek, navržený pro dva a více vozů. Rozhodně vždy upoutá pozornost. Možná právě proto je oblíbený zejména u firem, jimž slouží pro parkování firemní flotily, nezřídka totiž pořizují hned několik kusů současně.

Největší model má dokonce rozměry 860 x 360 cm, parkování pod takovým přístřeškem i s větším vozem či při obsazení několika míst je zkrátka radost.

  • Barvy: hnědá, šedá, stříbrná, bronzová, černá
  • Rozměrů: 7
  • Cena: od 141 635 Kč = akční sleva

 

 

Všechny čtyři modely mají konstrukci z odolného a prakticky bezúdržbového eloxovaného hliníku a umožňují výběr hned z několika barevných odstínů. Totéž platí o střešní krytině, tu u těchto modelů tvoří moderní a vysoce estetický lexan, který vypadá téměř jako klasické sklo. Vyniká však výrazně vyšší odolností a snazší údržbou.

Nechybí ani tolik užitečná UVA a UVB ochrana, která nejenže zajišťuje ideální poměr mezi stíněním a propustností světla, ale především způsobuje, že je i v parnu ve voze stále příjemné klima. Tato vlastnost, která je u těchto modelů považována za standard, přitom řadě levnějších modelů jiných výrobců překvapivě chybí.