19.12.2020

Nejoblíbenější ocelové přístřešky pro auto pocházejí ze série CP FLAT. Podívejte se na konkrétní modely, vybrané navíc nyní pořídíte v akci s výraznou slevou.

Poznámka: Veškeré ceny jsou platné k datu publikace článku a již mohlo dojít k jejich změně. Pro aktuální cenu se proto podívejte na produktovou kartu daného přístřešku v našem e-shopu Hobbytec.cz.

Základní charakteristika série CP FLAT

Jedná se o produkty německé značky Siebau, celosvětově proslulé prémiovou kvalitou svých výrobků, a to nejen ze segmentu carportů. Není se tak co divit, že na důkaz kvality poskytuje výrobce na své přístřešky sebevědomě rovnou desetiletou záruku.

Všem modelům je vlastní minimalistický a nenápadný, přesto však na první pohled atraktivní design, který skvěle ladí s moderní architekturou. A možná právě proto jsou stejnou měrou oblíbené nejen mezi soukromníky, ale také u podnikatelů, jimž dokonale reprezentují firemní sídlo a současně podtrhují atraktivitu firemní flotily. K jejímu parkování jsou přímo ideální také proto, že kromě standardních variant s jedním až třemi parkovacími místy umožňují současně vytvoření řadového stání pro desítky, ale i stovky vozů.

Kromě přizpůsobivosti co do počtu parkovacích míst lze přístřešek z této modelové řady dovybavit vlnitými či kovovými výplněmi po jeho obvodu. Tím se zvýší ochrana přístřešku před větrem, v zimě před navátým sněhem… Ovšem také celkově zvýší soukromí majitele, pokud nemá potřebu okolí ukazovat, jaký vůz doma či v práci parkuje. 

Atika či samotná střecha pak může být na přání (za příplatek) opatřena místo standardní antracitové také bílou nebo hnědou barvou.

 

CP FLAT a CP FLAT DOUBLE

Zdaleka nejžádanější je jednomístný model CP FLAT, který je k dostání hned v osmi rozměrových variantách, takže pod něj díky tomu při volbě vhodných rozměrů bez problému zaparkuje i větší automobil. Nebo např. návěs s člunem, jako je tomu často u zahraničních zákazníků. Na vysoké úrovni je tedy logicky nejen komfort samotného parkování a ochrana vozu, ale také pohyb kolem něj, jelikož jej prakticky nic neomezuje.

Totéž platí pro přístřešek CP FLAT DOUBLE, většího bratříčka základního modelu. Ten nabízí možnost parkování více vozů vedle sebe, a tedy ještě širší možnosti využití. Dostupný je ve více rozměrech, z nichž největší je 896 x 586 cm. A to už je opravdu štědrá porce prostoru.

CP FLAT BOX

CP FLAT BOX se od modelu DOUBLE liší, jak už název napovídá, svým boxem. Kromě krytého stání až pro tři vozy nabízí také oddělený prostor, který lze využít k úschově sportovního, zahradního nebo jiného vybavení. Tedy jako jakousi nadstandardně stylovou kůlnu.

 

radovkasiebauCP FLAT ŘADOVÝ

A jak už bylo řečeno v úvodu, zejména mezi firemními zákazníky, ale také i v domácnostech s větším počtem vozů jsou oblíbená řadová řešení. V tomto případě varianta s deseti parkovacími místy.