Rádi byste v novém roce pořídili svému vozu nové, kvalitní garážové stání? Máme pro vás tipy na osvědčené hity (nejen) minulého roku, některé vybrané modely nyní navíc pořídíte za akční slevu (uvedené ceny jsou platné v době zveřejnění článku).

 

Hliníkové garážové stání

– kategorie, která si v našem žebříčku vybojovala hned dvojí zastoupení. V obou případech se jedná o moderní přístřešky na auto s lexanovou krytinou, která je nejen velmi stylová, ale také prakticky nerozbitná, a s nosnou konstrukcí z odolného eloxovaného hliníku. Tedy materiálů s dlouhou životností a snadnou údržbou.

PJR hliníkový přístřešek na auto

Základní modely celé série disponují samonosnou konstrukcí a jedním parkovacím místem. K dostání je hned v pěti barevných provedeních. Mezi nejžádanější pak patří tradiční stříbrná a z možných 25 rozměrů pak následující: 220 x 200 až 290 x 200 cm. Nejlevnějším ze série je pak přístřešek s rozměry 220 x 180 cm.
Nyní navíc se slevou až 21 %.

photos end users new 7PJR MJOINT hliníkový přístřešek

– to je luxusní přístřešek pro dvě auta, jemuž vévodí nádherná oblá střecha. Model je oblíbený jak mezi soukromými, tak i firemními zákazníky. Nyní si jej navíc můžete osobně prohlédnout v našem ukázkovém centru.


Model dodáváme v sedmi základních rozměrech (na přání je však dokážeme přizpůsobit na míru) a pěti barevných variantách konstrukce. Výhodou tohoto modelu je také zvýšená únosnost – odolá zatížení sněhu až 600 N/m².

Jak u základního PJR, tak PJR MJOINT zvládnete montáž i svépomocí, stejně tak ji ale můžete svěřit do rukou našich profesionálů.

Ocelová garážová stání

siebauCP FLAT ocelový přístřešek pro auto

Minimalistický carport německé výroby nabízí jedno parkovací stání. Základem je špičková ocelová konstrukce a plochá střecha, která i přes svou jednoduchost vypadá moderně a lze ji jednoduše sladit s jakoukoliv architekturou. Designová jednota dává navíc šanci vyniknout i vašemu vozu.


Velkým benefitem tohoto, ale i ostatních ocelových carportů značky Siebau je prodloužená záruka – a to na rovných 10 let. Jednoznačné potvrzení důvěry v kvalitu produktu.
Model dodáváme standardně v osmi rozměrech, bez problému si tak vyberete i v případě, chcete-li pod přístřeškem parkovat rozměrnější vůz.
Volitelně pak můžeme nechat doplnit přístřešek praktickými bočními panely.

 

Dřevěné garážové stání

classic doubleCLASSIC DOUBLE – dřevěný přístřešek pro auto

Přístřešek o rozměrech 6 x 6 m skýtá prostor pro parkování hned dvojice vozů, včetně dostatku místa pro pohodlný pohyb mezi nimi a jejich případnou obsluhu.

Přístřešek je vyroben ze severské borovice, což mu dává nezaměnitelný vzhled i kvalitní vlastnosti. Konstrukci z masivních nosníků pak v základním provedení zakrývá asfaltový šindel (na přání však lze opatřit i jiným typem krytiny).

Nyní navíc s akční slevou.