Zjistěte, jaké výhody toto elegantní řešení přináší, a přesvědčte se, že cena může být nižší než vaše představy – důkazem jsou vybrané modely z Hobbytec.cz

Výhody garáže s vestavěným přístřeškem

Pořízením garáže, která má již v základu vestavěný přístřešek na auto, získáváte okamžitě nejen všestranný pracovní a úložný prostor, ale současně také extra parkovací stání pro další automobil. Anebo v zimě pro ten váš, protože parkování pod přístřeškem v tomto období představuje daleko vhodnější způsob garážování, jelikož nedochází k tak drastickým výkyvům teplot jako v nevytápěné garáži.

V letních měsících je pak přístřešek dokonalým místem k posezení s rodinou a přáteli, takže poslouží i jako pergola, či dokonce přístřešek pro venkovní vířivku.

Na rozdíl od situace, kdy stojí jednotlivé stavby samostatně, každá na jiném místě, máte vše příjemně na dosah. Můžete tak bez problému pracovat v garáži a současně si povídat s hosty sedícími pod pergolou.

Velkým plusem je také zvýšení celkové hodnoty domu v případě, že se rozhodnete k prodeji.


Tipy na hotové garáže s přístřeškem


Jedná se o montované garáže s barevnou omítkou podle výběru z aktuálně dostupné nabídky. Výhodou oproti zděným stavbám podobného typu je mobilita. Můžete je tedy v případě potřeby demontovat a přesunout, což se hodí zejména při stěhování. Anebo ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit větší garáž, můžete tu stávající jednoduše prodat. Samotná montáž navíc běžně trvá jen cca dva dny.

untitled.325 Montovaná garáž s přístřeškem a sedlovou střechou

Jde o designově klasicky pojatý model, kdy je stavba řešena do šířky, přístup do garáže či k přístřešku a parkování či výjezd z nich je tak v obou případech stejně pohodlný a rychlý.

 

 

untitled.146 Montovaná garáž s čelním přístřeškem


Na rozdíl od modelu výše je tento navržen tak, aby si zachoval všechny přednosti tohoto řešení, ale současně kladl minimální požadavky na zastavěnou plochu. Jde tak o ideální řešení do užších prostor. Při běžném parkování velmi praktické řešení, je však třeba počítat se situacemi, kdy bude nejdříve nutné vyjet s vozem mimo přístřešek, aby byl zajištěn pohodlný přístup do garáže – např. při přenášení rozměrného materiálu…

 

Nebo si vše poskládejte sami

V sortimentu Hobbytec.cz dále najdete samostatné garáže a přístřešky, které však lze jednoduše přistavit k sobě, vytvořit estetický celek a navíc si je přizpůsobit vlastním potřebám a možnostem. Oblíbenou kombinací jsou ocelové a dřevěné přístřešky na auto + betonové garáže.