Stejně jako u domu či firmy ani u vaší víkendové chaty by neměly garáž nebo přístřešek na auto chybět. Víte, jaké parametry by měly splňovat a jaká je nabídka na trhu?

Co by měla garáž u chalupy splňovat

Zásada, že garáž a ostatní stavby na pozemku by měly co nejvíce ladit s jeho hlavní dominantou, v tomto případě platí dvojnásob. V ideálním případě by tedy měla být garáž s hlavní stavbou sladěna materiálem, ale také třeba tvarem střechy, což mnohdy dokonce podléhá požadavkům místní vyhlášky.

Totéž platí o samotné konstrukci garáže či přístřešku na auto. Tyto stavby by měly být ideálně montované, a tedy mobilní. To do budoucna umožní celý objekt přemístit či prodat v případě, že už nebudou potřeba, případně že se nahradí rozměrnější variantou.

Garáže a přístřešky vhodné k chalupě či chatě– Dřevěné garáže a přístřešky od Hobbytec.cz

Protože náš web se věnuje primárně přístřeškům pro auta, začneme právě jimi. Ale nezapomeneme ani na garáže, snad tak získáte lepší představu o tom, jaké řešení je pro vaši chalupu to pravé.

V naší nabídce najdete elegantní a stylové garáže i přístřešky na auto ze dřeva severské borovice s atraktivní kresbou, ale i z lepeného dřeva, obojí s chytře řešenou montovanou konstrukcí. To umožňuje rychlou montáž i případný přesun kdykoliv bude třeba. Výhodou je také cenová dostupnost a široká nabídka.

classic doubleClassic One a Classic Double

Model Classic nabízíme v e-shopu ve dvou variantách, z nichž jedna disponuje jedním a druhá hned dvojicí parkovacích míst. Designově jsou však jednotné, samonosná konstrukce pak dovoluje situovat je do libovolné části pozemku, což se hodí zejména v případě, že v těsné blízkosti rekreační stavby již není dostatek volného prostoru.

 

 

modern doubleModern Double

Cenově velmi dostupný dřevěný přístřešek je určen pro dvě auta. Díky ploché střeše se nejlépe vyjímá především u novějších či moderněji pojatých chat a chalup.

 

 

 

p1P1/P2

Dřevěný přístřešek z vysoce odolného lepeného dřeva je konstrukčně navržen k uchycení na stávající stavbu, tedy přímo k fasádě chalupy anebo garáže. Obzvláště vhodný je také k alternativnímu využití jako pergola či zastřešení vstupní části do chalupy. A stejně jako model Modern Double je i tento vhodným doplňkem k modernější architektuře, disponuje totiž velmi praktickou a stylovou polykarbonátovou krytinou.

 

 

garage en bois pour votre vehicule 4x6 1Garáž Izar

Tento model je ideální pro všechny majitele malých vozů či motocyklů a pro ty, kdo nemají příliš velké nároky na prostor garáže. Je spíš prostornější alternativou k tradičním a designově mnohdy nudným zahradním domkům a kůlnám.

 

 

 

dvougarazGaráž Double

Hlavní předností této prostorné dřevěné garáže jsou dva samostatné vjezdy tvořené dvoukřídlými vraty. Máte tam možnost daleko lépe zorganizovat prostor garáže. Pokud nevlastníte dvě auta, můžete volnou polovinu vyčlenit pro skladování materiálu či využít jako dílnu. Za všech okolností ale máte zajištěn pohodlný vstup i pohyb okolo garáže, což se hodí třeba v případě manipulace s většími předměty. Není třeba nejdříve vyjet s autem ven, abyste je mohli pohodlně uložit dovnitř.