Zjistěte, v čem a proč je LEXAN lepší než jiné střešní krytiny používané u přístřešků pro automobily a proč byste měli chtít, aby jim byl zastřešen i váš carport.

Co je to LEXAN a jaké má výhody


LEXAN je označení používané pro moderní, odolnější variantu klasického polykarbonátu. Mezi jeho hlavní přednosti a důvody, proč je u přístřešků tak žádaný, patří, že vypadá na pohled téměř jako sklo. Jen je několikanásobně odolnější, hravě tak ustojí nejen silné krupobití, ale třeba i ránu kladivem. Ve srovnání s jinými materiály je tedy prakticky nerozbitný a bezúdržbový.


Zapomínat by se nemělo ani na fakt, že lexan je vybaven mimořádně účinným UV filtrem, který blokuje až 100 % UVA a 75 % UVB záření. To znamená, že zajistí:


Dlouhodobou ochranu laku karoserie vozu před blednutím v důsledku působení negativních vlivů slunečních paprsků. Váš vůz tak bude vypadat jako nový mnohem déle.


Maximální ochranu před nežádoucím přehříváním interiéru při dlouhém parkování za horkých a slunných letních dnů. Při nástupu do auta se tak nemusíte obávat známého „skleníkového” dusna a jízda vozem pro vás a vaše spolucestující bude příjemná prakticky bez ohledu na to, jak dlouho vůz pod přístřeškem stál.


A nesrovnatelně příjemnější než kdybyste nechali vůz parkovat venku bez zastřešení, vydaný napospas slunci.

Plusem LEXANU, který je součástí např. našich moderních hliníkových přístřešků, je také hned několik barevných provedení. Tedy si sami u vybraného modelu carportu zvolíte barvu, která se vám nejvíce zamlouvá nebo nejlépe ladí s vaším domem či firemním sídlem.

Ruku v ruce s těmito vlastnostmi jde i dlouhá životnost tohoto materiálu.

Nejžádanější přístřešky na auto s LEXANEM

*Poznámka: veškeré ceny u uvedených produktů jsou platné k datu publikace tohoto článku, pro aktuální cenu navštivte produktovou stránku daného přístřešku v e-shopu.

PJR


Základní a cenově nejdostupnější model série PJR osloví nejen ty, kdo preferují nízkou pořizovací cenu. Zaujme i jednoduchým, přesto elegantním designem. Carport disponuje dvojicí nosných sloupků, zaoblenou střešní konstrukcí a jedním parkovacím místem.

  • Dostupné barevné kombinace: stříbrná, hnědá, bronzová, černá
  • Rozměry: od 220 x180 cm – k dispozici jsou i další rozměry včetně rozměru na přání!
  • Cena: od 46 474 Kč | AKCE

 

 

PJR MJOINT


Model, který preferují nejnáročnější zákazníci – podnikatelé, firmy a rodiny s více vozy. Disponuje totiž jak dominantně působící střechou, tak štědrými rozměry, které dovolují zajistit parkování až dvěma vozům. Zejména oblíbený je pak u majitelů velkých SUV a sedanů.

  • Dostupné barevné kombinace: stříbrná, hnědá, bronzová, černá
  • Rozměry: od 510 x 540 cm – k dispozici jsou i další rozměry včetně rozměru na přání!
  • Cena: od 141 635 Kč | AKCE

 

PJR INLINE


Líbí se vám model MJOINT, potřebujete parkování pro dva a více vozů, ale nedisponujete dostatečně velkým prostorem pro jeho umístění? Pak je tím pravým pro vás model INLINE! Jedná se totiž o několik přístřešků spojených za sebou do jedné sestavy. Umístíte jej tak i do prostorově nepříliš rozlehlých míst.

  • Dostupné barevné kombinace: stříbrná, hnědá, bronzová, černá
  • Rozměry: od 1020 x 270 cm – k dispozici jsou i další rozměry včetně rozměru na přání!
  • Cena: od 141 635 Kč | AKCE

 

TIP: Modely PJR, PJR MJOINT A PJR INLINE si nyní můžete prohlédnout také osobně v některém z našich ukázkových center. Máte-li o návštěvu zájem, kontaktujte nás pro sjednání termínu prohlídky.

 

Prohlédnout hliníkové přístřešky na auto