Hledáte cenově dostupný přístřešek na auto s obloukovou střechou a celkově atraktivním designem? Aby nejen ochránil váš vůz, ale také ještě více podtrhl jeho krásu a sousedi vám jej potajmu záviděli? Arizona 5000 je přesně pro vás – přesvědčte se sami.


703727 1Po modeu Arcadia je Arizona 5000 dalším povedeným a oblíbeným modelem z dílny světového výrobce Palram. Celou naši nabídku najdete zde v e-shopu Hobbytec.cz.

Tento levný přístřešek na auto disponuje konstrukcí z eloxovaného hliníku a neméně odolnou polykarbonátovou krytinou, která mu dodává na stylovosti a současně chrání zaparkovaný automobil nejen před nepřízní počasí, jakou může být i krupobití, ale také škodlivými vlivy UV záření. Účinný UV filtr tak chrání vůz před blednutím laku karoserie i přehříváním interiéru.


Přístřešek má na rozdíl od jiných modelů tohoto výrobce pouze dva nosné sloupky, k jejich ukotvení je třeba vybudovat betonové patky. Tedy ho snadno postavíte kdekoliv, je přístupnější, prostorově úsporný a celkově působí otevřenějším dojmem.


Výhodou je montáž svépomocí, k níž byl model již od začátku navržen. V balení tak obdržíte předvrtané profily, nasouvací střešní panely a veškerý další potřebný montážní materiál.
K sestavení přitom postačí základní sada nářadí v čele s kladivem a vrtačkou, které doma jistě máte.

Úspory za profesionální montáž tak lze přičíst mezi další pozitiva tohoto modelu.

 

Rozměry:

  • Rozměr balení přístřešku: 2960 x 730 x 255 mmRozměry modelu po sestavení: 4947 x 2888 x 2735 mm
  • Cena v době publikace článku: 54 999 Kč, pro aktuální cenu navštivte produktovou stránku modelu v e-shopu.
  • Doba dodání se pohybuje v rozmezí pouhých 3–10 dní, nové kryté parkování pro svůj vůz tak zajistíte prakticky okamžitě.