Moderní automobily, obzvláště čím dál populárnější SUV, ale také osobní dodávky, jsou stále robustnější, a tak nejeden majitel již narazil na problém, že jeho stávající garáž nebo přístřešek na auto novému vozu zkrátka nestačí. Máte stejný problém nebo o pořízení přístřešku pro dodávku, SUV či minivan teprve uvažujete? Máme pro vás pár tipů, jak jej vybrat, a přidáme doporučení konkrétních produktů.

caravan carport applications 8Na co při výběru myslet


Váš budoucí přístřešek pro dodávku či SUV by měl nabízet nejen dostatek prostoru pro parkování, ale také přiměřeně volného místa pro pohodlný pohyb kolem vozu a jeho obsluhu.
Bezproblémové otevření dveří jak na straně řidiče, tak spolujezdce a pohodlný nástup i se zavazadlem by měly být samozřejmostí.


To znamená ponechat alespoň metr volného prostoru, nejlépe dva, ze všech přístupových stran.
Obzvláště v případě osobních dodávek hraje důležitou roli také výška přístřešku. Vůz by nemělo od střechy oddělovat pouze pár milimetrů, ale alespoň „bezpečnostních” 20 cm. To pro případ, že budete chtít na střechu vozu upevnit např. nosič žebříků či lyží apod.

 

 

Naše tipy na přístřešky:


PJR MJOINT


Moderní hliníkový přístřešek jako stvořený pro velká SUV či parkování dvou vozů současně, který dodáváme hned v sedmi rozměrových variantách – od 510 x 540 až po 860 x 360 cm. Pro parkování větších vozů jsou vhodné zejména varianty o rozměrech 720 x 300 cm a 860 x 360 cm. Lze však realizovat rozměr přesně na míru vašim potřebám.


Model si můžete dokonce prohlédnout osobně, je vystavený v našem showroomu. Máte-li o osobní prohlídku modelu zájem, kontaktujte nás prosím předem.


Krytinu tvoří moderní lexan, odolný, stylový a bezúdržbový materiál s extrémně dlouhou životností. A schopností účinně blokovat škodlivé vlivy UVA a UVB (také IR) záření, čímž chrání lak vozu před blednutím a interiér před nepříjemným přehříváním za parných letních dnů. Montáž je možná jak našimi pracovníky, tak svépomocí podle dodaného návodu.

KCRW KARAVAN


Přístřešek má štědré dispozice nejen do šířky, ale díky zvýšeným sloupkům také disponuje vhodnou výškou, která umožňuje bezproblémové parkování nejen drtivé většině sériově vyráběných osobních dodávek, ale i karavanů.

Rovněž disponuje všemi výše popsanými benefity u modelu MJOINT, nabízí však pouze jeden rozměr.
Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte e-shop.