Podívejte se s námi blíže na tři oblíbené přístřešky pro karavany ze sortimentu Hobbytec, z nichž se rovnou dva mohou pochlubit až překvapivě příznivou cenou.

 

KARAVAN TRIP

Nejlevnější přístřešek pro karavan v celé nabídce Hobbytecu pořídíte za až o 50 % nižší cenu ve srovnání s jinými modely napříč trhem. Přitom za touto slevou nečekejte žádnou „slevu“ z kvality použitých materiálů. Důvodem jsou důmyslnost jeho konstrukce a sériová výroba.

Karavan s konstrukcí z odolného eloxovaného hliníku je totiž od počátku navržen s cílem umožnit majitelům rychlou a bezproblémovou montáž svépomocí prakticky kdekoliv a bez předchozích zkušeností. | Za příplatek však provedeme montáž za vás.

Krytinu elegantně zaoblené střechy tvoří moderní lexan. Vybrat si lze ze čtyř délek: 753 cm | 836 cm | 919 cm | 1002 cm. Výška pak dosahuje úctyhodných a komfortních 3,5 m a šíře rovné 3 m. To jsou dostatečné rozměry pro pohodlné parkování nejrůznějších modelů karavanů.

 

KARAVAN PJR


Také přístřešek pro karavan PJR se řadí mezi cenově příznivé modely. Na rozdíl od modelu TRIP se sice nemůže pochlubit, že by byl primárně navržen k montáži svépomocí, ale zato má japonský původ. Prémiová kvalita a preciznost jsou tedy samozřejmostí, stejně tak nepříliš běžná záruka v délce 10 let.


Japonsko je navíc známé svými častými zemětřeseními a vichry, což se odráží i v konstrukci japonských modelů, k nimž shodou okolností patří také další karavanové přístřešky na tomto seznamu. To znamená, že bez ohledu na počasí a situaci stojí pevně jako skála.

Připočtěte si k tomu ještě minimalistický design, který společně se čtyřmi barevnými variantami umožňuje přístřešek vkusně začlenit prakticky kamkoliv, a je hned jasné, proč je tento model tak žádaný.

Tento typ je k dispozici ve dvou rozměrech: 640 x 300 cm | 720 x 300 cm.
TIP: Model je rovněž oblíben u majitelů osobních dodávek.

 

KARAVAN PJW

Ten v rámci segmentu již spadá do pomyslné střední třídy, jedná se tedy o volbu pro náročné a pro majitele rozměrnějších karavanů. Tedy pro ty, kdo od přístřešku očekávají nejen výdrž prakticky čehokoliv, bezúdržbovost, ale také větší rozměry, klíčové pro maximální komfort při parkování, nastupování
a pohyb okolo karavanu.


I tento model dodáváme v různých barvách a ve čtyřech rozměrech: 860 x 360 cm | 860 x 420 cm | 1000 x 360 cm | 1000 x 420 cm.

Jednoduše tak s jeho pomocí zajistíte při volbě vhodných rozměrů kryté parkování pro prakticky jakýkoliv karavan.
Model je navíc s oblibou sestavován do sestav z dvou a více přístřešků, kdy jeden slouží majiteli pro karavan a druhý pro parkování dalšího vozu, případně jako luxusní pergola.