Pokud bychom z naší nabídky měli vybrat přístřešek, který se na první pohled zalíbí prakticky každému, pak je to právě model RSZ. Stylovost z něj doslova čiší a navíc odolá v podstatě jakýmkoliv podmínkám.

RSZVelkou výhodou je, že RSZ nepředstavuje jen jeden model s pevně danými dispozicemi, ale naopak je k dostání v celé sérii rozměrů.

V základu se jedná o šest velikostí – od 510 x 240 až po 580 x 300 cm.

Ani tím to však nekončí – konstrukce je navržena natolik důmyslně, že je možné realizovat přístřešek v rozměrech i nad rámec standardní nabídky. Zvolit lze prakticky jakýmkoliv rozměr, přesně na míru přáním zákazníka, zejména možnostem prostoru, do nějž má být přístřešek umístěn.

Materiálem samostatně stojící konstrukce je, jak už je u moderních přístřešků pro auta zvykem, odolný eloxovaný hliník. Koroze tak nemá šanci, takže také nároky na údržbu jsou minimální. Přesto se lze spolehnout, že přístřešek RSZ bude i po několika letech vypadat jako nový.

Notně k tomu přispívá také velmi oblíbená střešní krytina z plného lexanu, kterou na první pohled jen málokdo rozezná od skla. A navíc vyniká právě odolností. Kromě toho disponuje nedocenitelným účinným UV filtrem, který úspěšně blokuje většinu UVA a UVB záření. To má samozřejmě přímý vliv na životnost nejen této krytiny, ale také laku karoserie vozu, především však brání přehřívání interiéru auta.

Krytina tak pomáhá udržet ve voze stabilní, příjemné klima i ve chvíli, kdy stoupají venkovní teploty ke třicítce – což by za normálních okolností znamenalo při nástupu do vozu známé a nepříjemné skleníkové dusno. Lexan však dokáže tento stav úspěšně eliminovat.

Tip: přístřešky na auto s Lexanem

Kromě výborných tepelně izolačních vlastností lexanová krytina dále vyniká (zejména u tohoto modelu) vysokou nosností, a to nadstandardních 90 kg/m2. Bez problémů tak odolá i silné vrstvě napadaného sněhu.

Vysokou kvalitu potvrzuje také certifikace renomovanou autoritou TÜV a v rámci segmentu přístřešků nadstandardní záruční doba – rovných 10 let.

TIP: v době publikace tohoto článku probíhá na model RSZ cenová akce, v rámci níž jej pořídíte na Hobbytec.cz již od 170 716 Kč; pro aktuální cenu navštivte produktovou stránku RSZ v e-shopu.