Hledáte prostorný přístřešek pro auto, který by kromě plochy k parkování současně nabídl také úložný prostor? Model TERNO BOX by mohl být tím pravým.

terno boxVelké rozměry a důraz na pohodlí

Mezi nejnáročnějšími zákazníky se TERNO BOX těší velké oblibě z mnoha důvodů. Především pro svou prostornost, která zaručuje, že kromě pohodlného zaparkování vozu se můžete spolehnout také na dostatek volného místa kolem. To zaručuje bezproblémový přístup a pohyb okolo vozu, přestože v případě jiného, menšího modelu by to představovalo značný problém.

Víceúčelové využití


Není tedy divu, že zejména v letní sezóně řada majitelů využívá TERNO BOX jako velkou zahradní pergolu, jako stvořenou pro posezení i s početnou partou přátel.

Značným benefitem, jímž se však může pochlubit jen málo dalších přístřešků na auto v sortimentu Hobbytec.cz, je také praktický úložný box, který dokáže s přehledem nahradit zahradní domek nebo posloužit jako malá domácí kolárna.


Dá se využít k úschově pneumatik, popřípadě také v situacích, kdy je třeba narychlo uvolnit obsah kufru a nechcete ztrácet čas s odnášením jeho obsahu do vzdálenějšího domu či dílny.

Přesně takový, jaký si budete přát


Mezi další podstatné výhody patří také skutečnost, že tento moderní ocelový přístřešek je dostupný nejen v šesti základních rozměrech a barvách (v rozmezí 640 x 300 až 1000 x 420 cm), ale také v provedení na míru. Tedy s dispozicemi a barevným lakováním podle vašich potřeb a přání.

Přístřešek je samozřejmě, stejně jako další modely výrobce, díky použitým materiálům prakticky bezúdržbový a dlouhá životnost je tedy zaručena i bez starostí o pravidelnou péči.

A pořídíte jej již za 206 168 Kč (cena je platná ke dni publikace článku, pro aktuální cenu navštivte e-shop).