Tři důvody, proč je přístřešek na auto pro mnohé i letos tím nejlepším způsobem, jak mohou svému vozu zajistit bezpečné parkovací stání.

IMG 20200512 WA0002Výrazná úspora

Jedním z nejzásadnějších důvodů, který v letošním roce dává ještě větší smysl než dříve, je samozřejmě pořizovací cena. Ta je ve srovnání s garáží o desítky procent nižší. Volbou správného modelu se ušetří padesát, ale i sto tisíc korun a více.

Nákup přístřešku na auto na Hobbytec.cz znamená jistotu, že prakticky pokaždé se v nabídce nachází moderní a kvalitní carport od prověřených značek za akční cenu. Ceny navíc začínají už pod hranicí padesáti tisíc korun, a to s možností nákupu na splátky. V rámci věrnostního programu navíc lze získat atraktivní slevu na další nákup. Případně hodnotný dárek.

Rychlost

Zatímco stavba garáže trvá v lepším případě měsíce a vyžádá si spoustu času stráveného běháním po úřadech (výjimkou může být stavba mobilní garáže), stavba přístřešku je velmi rychlá.

Zejména pokud se jedná o některý z tzv. hotových přístřešků na auto, tedy sériově vyráběných modelů, zpravidla navržených s ohledem na nenáročnou montáž. Tu lze mnohdy zvládnout s pomocí jedné až dvou dalších osob i svépomocí (tedy opět úspora) běžně za víkend či dokonce jediné odpoledne.

 

Větší variabilita

S jednoduchostí montáže souvisí také další plus – u řady modelů si lze jednotlivé části přístřešku a jeho dispozice přizpůsobit podle osobních preferencí, případně časem spojit více přístřešků do jedné velké sestavy. Parkovací plocha se tak v podstatě kdykoliv nejméně zdvojnásobí. Opět velmi rychle a s minimálními náklady.


Mobilní přístřešek na auto, jako je např. model Arcadia či Atlas a další stavebnicové modely z naší nabídky, se dají navíc jednoduše stejným způsobem demontovat a přemístit. Tedy se uvolní jeho původní místo pro jiné účely, což je v případě klasické zděné garáže prakticky nemožné (tedy pokud není v plánu ji trvale zbourat).


Designéři navíc navrhují moderní parkovací stání s vědomím, že mnohým majitelům poslouží v letní sezóně i jako plnohodnotná náhrada zahradní pergoly. A z toho důvodu přizpůsobují jejich design tak, aby ladil s jakoukoliv stavbou a prostorem.