Potřebuje vaše firma či obec kvalitní a estetický stojan na kola? Tento model ze série KC je právě jedním z nich – navíc za příznivou cenu a s celou řadou dalších výhod, kterou ocení jak majitelé, tak uživatelé.

skiatsu kcr doublejoint fahrradunterstand 2Model je s oblibou používán zejména pro parkování bicyklů u škol, knihoven a administrativních budov, ale také soukromými firmami s větším počtem zaměstnanců.

Nosná konstrukce z eloxovaného hliníku vyniká dlouhou životností a prakticky nulovými nároky na údržbu. Navíc je dostupná hned ve třech barevných provedeních – hnědé, netradiční bronzové a suverénně nejoblíbenější barvě městské šedi. Zejména ta působí elegantně, a přitom nevtíravě, takže se dobře sladí s okolní zástavbou.

Mezi nejžádanější rozměry série patří jednoznačně varianty 180 x 430 cm, plus o poněkud menší model s rozměry 290 x 200 cm.

Dalším velkým plusem, který přístřešky na kola ze série KC nabízejí, je stylová a odolná střecha z plného lexanu, který se běžně používá také jako krytina pro přístřešky na auta (Ty rovněž najdete v naší nabídce v příslušné sekci na e-shopu Hobbytec.cz!)

Krytina má vynikající izolační vlastnosti, takže i po několika hodinách za horkého letního dne se řídítka ani sedlo kola nepříjemně nenahřejí (na rozdíl od umístění ve stojanu bez zastřešení). Pro uživatele tak představují přístřešky KC značný komfort.

Tato krytina nepodléhá tak výraznému blednutí a křehnutí v průběhu času, takže si zachovává výrazně delší životnost a původní vzhled, což je výhodné pro zřizovatele.

Potěšující je také relativně rychlá montáž a možnost sestavení více kusů přístřešků do jedné velké sestavy, počet míst pro kola tak není nijak omezen.

Přístřešky také obdržely certifikaci od prestižní certifikační autority TÜV. Taktéž je na ně poskytována prodloužená desetiletá záruční doba, což je důkazem kvality produktu.