Vlastnit třímístný přístřešek na auto se vyplatí více, než si možná myslíte.

Pokud potřebujete zaparkovat jen jedno auto a jste si jisti, že vaše nároky se v tomto směru časem nezvýší, anebo jste rozhodnuti pořídit si v takovém případě později rovnou garáž, pak vám určitě postačí přístřešek jednomístný. Ale co když přeci jen potřebujete více místa, ať je důvod jakýkoliv?

Právě tehdy se vyplatí být připraven a mít přístřešek pro tři auta. Za prvé proto, že se jedná o cenově dostupnou alternativu stejně prostorné garáže, a za druhé pro jeho všestrannost.

Takový přístřešek totiž zajistí bezpečné parkovací stání pro celou rodinu, kdy má např. každý dospělý k dispozici vlastní automobil. S vyšším počtem parkovacích míst máte jistotu, že vždy zaparkujete tak, že vůz bude chráněn před nepřízní počasí.

Pokud náhodou máte v současné situaci pouze jedno auto, není vůbec na škodu, když zůstanou ostatní parkovací místa volná. Získáte tak možnost využít tento prostor pro zcela jiné účely. Volná část přístřešku tak může posloužit např. jako venkovní dílna (s přidáním venkovních sálavých ohřívačů to není ani v chladnějších dnech problém) či náhrada za chybějící pergolu, ale také třeba jen skladovací prostor.

Carporty tohoto typu jsou navíc dostatečně prostorné i pro parkování přívěsu se člunem či lodí. A mnohé jsou dostatečně vysoké, abyste pod ně zaparkovali třeba karavan – v sortimentu Hobbytecu najdete přístřešky dokonce přímo určené pro karavany.

NÁŠ TIP:

Mezi oblíbené třímístné přístřešky na auto patří například model PJR XXL, který se může pochlubit bytelnou hliníkovou konstrukcí a impozantně vyhlížející střechou s krytinou z lexanu, nejmodernějšího a bezúdržbového materiálu pro zastřešení přístřešků na auta.