Pro měsíc červen si hodnocení „Přístřešek měsíce“ vysloužil designový přístřešek KWC DOUBLE se dvěma parkovacími místy, který rozhodně splní i ty nejnáročnější požadavky. Co vše nabízí a čím vyniká?

 

Pro koho je model KWC DOUBLE určen

Zjednodušeně řečeno: pro každého, kdo má rád luxus, styl a potřebuje zajistit kvalitní kryté stání pro své vozy. A to jak na pozemku rodinného domu, tak třeba rovnou sídla firmy. Zaujme svým atraktivním pojetím a robustností a působí velmi reprezentativně. To je ostatně také důvod, proč je ve firmách tak oblíben.

Klíčové vlastnosti KWC

Nosnou konstrukci přístřešku tvoří kvalitní eloxovaný hliník a zastřešení moderní lexanová krytina. Kombinace obou těchto materiálů mu propůjčuje mimořádnou odolnost a nároky na údržbu eliminuje téměř na nulu. Výsledkem je dlouhá životnost a dlouhodobě atraktivní vzhled.

Plný lexan navíc evokuje sklo, ve srovnání s ním je však prakticky nerozbitný. A potěší také perfektní izolační vlastností – materiál je totiž schopen za pomoci UV filtru blokovat až 100 % UVA a 75 % UVB záření, které při dlouhodobém působení na povrchy přináší negativní dopady. Investice do přístřešku se tak rozhodně vyplatí, neboť nejen on, ale také auto jsou dobře chráněny – obzvláště pak citlivý lak karoserie vozu před blednutím.

Přesto však krytina nabízí dostatečnou propustnost a prostor přístřešku je dobře prosvětlen. Nosnost je pak úctyhodných 600 N/m².

Přizpůsobitelný přední rám a dostupné rozměry

Design přístřešku na auto si lze dokonce jednoduše přizpůsobit, a to volbou materiálu předního rámu. Je-li dána přednost hliníku, získá moderní barvu městské šedi, při volbě laminátu pak je na výběr také barva borovice – vhodná zejména pro ty, kdo si přejí, aby jejich přístřešek skutečně vynikal.

KWC v základu dodáváme ve dvou rozměrových variantách:

  • 5,1 m x 5,4 m a 5,9 m x 5,4 m.
  • Montáž lze provést jak svépomocí, tak ji svěřit do rukou našich zkušených profesionálů.
  • V době publikace článku (4. 6. 2021) je model k dostání se slevou 21 % – zjistit aktuální cenu.