DINA PORT II VR DOUBLE by se dal jednoduše označit jako luxusní přístřešek pro dvě auta. Je to však carport poněkud zajímavější, a proto se na něj podíváme blíže – představíme především výhody, díky kterým už oslovil mnoho našich zákazníků.

VR M connect 1 1DINA PORT II VR DOUBLE už na první pohled zaujme tím, že jeho střešní konstrukce není zcela oblá jako u většiny přístřešků, ale má tvar písmene „A”. Siluetou tak připomíná spíše dům či jiné klasické stavby, tedy jej snadno mezi ně začleníte.

Je proto vhodný nejen k rodinným domům, ale také firemním sídlům a v neposlední řadě i na veřejná parkoviště.

Konstrukce z extra odolného eloxovaného hliníku má nadstandardní nosnost 90 kg/m². To oceníte zejména v zimě, kdy nebudete muset příliš často odklízet ze střechy přístřešku napadaný sníh, jako je to téměř obvyklé u levnějších modelů.

Střešní konstrukce má navíc krytinu z plného lexanu, moderního zastřešujícího materiálu, který poměrně věrně imituje sklo; jen s tím rozdílem, že má daleko lepší tepelně izolační vlastnosti – 100 % UVA a 75 % UVB. Nabídne tak ideální poměr zastínění a osvětlení zastřešené plochy. Především pak účinně zabraňuje přehřívání interiéru během parných letních dní, takže je při parkování pod přístřeškem v interiéru vozu stabilní, příjemné klima.

Dalším velkým plusem hliníkové konstrukce je také vysoká stabilita a odolnost před větrem – odolá náporu větru až o rychlosti 38m/s (136 km/h).

K dostání je přístřešek hned ve třech barevných provedeních, a to stříbrné, hnědé anebo obzvláště atraktivní šedé metalíze.

Nejen tento model, ale celá řada DINA PORT II se navíc může pyšnit certifikací TÜV a prodlouženou desetiletou zárukou, což je důkaz prémiové kvality přístřešků.

Montáž můžete provést jak svépomocí, tak ji svěřit našim zkušeným montážníkům, kteří váš nový přístřešek smontují „raz dva“.