Přístřešek na auto je sice především určen k zastřešení parkovacího místa pro vaše auto, ale to nutně neznamená, že je to jediný způsob, jak jej můžete využít. Ve skutečnosti jde totiž o velmi všestrannou konstrukci bez ohledu na model a materiál.

72 13 photos end users new 9To však rozhodně neznamená jenom jeho využití jako rozšířeného skladovacího prostoru. Možností se nabízí mnohem víc.

Velmi dobře poslouží přístřešek jako zastřešení bazénu či vířivky, a to ne jen tak ledajaký. Přidáte-li venkovní screenové rolety (oblíbené např. při stínění pergol), kromě stínu poskytnou také závětří. Především ale nabídnou potřebné soukromí, a nahradí tak převlékací kout. A přidáním několika zahradních křesílek jednoduše vytvoříte plnohodnotnou bazénovou zónu.

Další alternativou, která vás možná i překvapí, je využití konstrukce přístřešku jako sezónního prostoru pro pěstování – např. s využitím pěstebních stolů. Další možností je vysazení popínavých rostlin.

Neméně časté je využití přístřešků jako plnohodnotné náhrady za pergolu či letní jídelnu, případně dokonce dílnu či pracovnu anebo posilovnu.

 

 

Tipy na všestranné přístřešky na auto z nabídky Hobbytec:

Přístřešky ARCADIA a VICTORIA

Oba modely patří mezi takzvané stavebnicové carporty k montáži svépomocí. Zaujmou střídmým, ale atraktivním designem i příznivou cenou. A zákazníkům v letních měsících slouží často právě jako zastřešení vířivky, případně dokonce přístřešek pro loď.

 

Hliníkové přístřešky na auto PJR

Celá série disponuje několika modely s moderním designem a širokou paletou rozměrů, proto v letních měsících slouží primárně jako zahradní pergola. Protože je možné spojovat u vybraných variant více kusů do sestavy, běžně si zákazníci pořizují více než jeden kus. Spojením a následným přepažením např. stěnovým panelem či stíněním vytvoří opticky dva samostatné prostory, z nichž jeden slouží svému původnímu účelu – parkování auta, druhý pak jako pergola.

Všestrannost obecně dokazuje také hojné využití nejen modelů PJR pro komerční účely – např. při zastřešení předzahrádek.