Dnes si představíme dva luxusní přístřešky pro auta vhodné i pro ty nejnáročnější klienty. Jeden model z oceli, druhý z hliníku a oba s moderním a stylovým designem.

CP FLAT

Tento velmi jednoduchý, a přesto atraktivní model z prvotřídní oceli má na svědomí tradiční německá značka Siebau, proslulá kvalitou svých výrobků. A také svou unikátní metodou zinkování zvanou galvalume, která zaručuje dlouhou životnost i přes minimální nároky na údržbu.

Model je v základu dodáván v antracitové barvě, která patří pro svou eleganci a schopnost přirozeně splynout s okolním prostředím k nejžádanějším, ale lze zvolit lakování také hnědé či bílé.

Plusem je též širší paleta dostupných rozměrů, celkem osm v rozmezí 503–896 x 297 cm. Snadno tedy splní požadavky na parkování prakticky každého osobního automobilu.

Konstrukce je díky silným ocelovým sloupkům stabilní i při náporu větru o síle vichřice, dokonce orkánu. A z boční či zadní strany ji lze dodatečně, za příplatek, opatřit postranními panely, které dojem luxusu ještě znásobí a současně zajistí větší soukromí (např. nechcete-li vystavovat automobil očím případných „nenechavců“). Tyto panely se hodí také v případě, že se rozhodnete přístřešek dočasně využít jako zahradní pergolu. Zajistí vám klid a soukromí pro posezení s přáteli.

Za zmínku stojí také 10letá záruka poskytnutá výrobcem.

 

 

KWC DoubleKWC Double

To je hliníkový přístřešek na auto s impozantním designem, jemuž dominuje netradiční pojetí střešní části – uchycená na dvou ramenech vyvolává zpovzdálí dojem, že téměř levituje.

Druhou velkou předností je samozřejmě hned dvojice parkovacích míst, není tedy divu, že je tento model obzvláště oblíben u firemních zákazníků s vlastní flotilou.

Průhledná, ale velmi dobře stínící krytina je vyrobena z moderního lexanu. Účinný UV filtr zabraňuje tolik neoblíbenému přehřívání interiéru při dlouhodobějším parkování vozu na místě za horkých letních dní. Materiál je navíc prakticky nerozbitný a bez problému odolá i silnému krupobití, které by na jiných materiálech obdobného typu zanechalo silné škody.

Jak krytina, tak konstrukce z eloxovaného hliníku jsou pak téměř bezúdržbové a disponují dlouhou životností.

Model je k dostání ve dvou rozměrech: 510/590 x 540 cm.

Přední rám lze pořídit v hliníkovém (antracit – městská šeď) anebo laminátovém provedení (barva borovice nebo antracit). Montáž možná pracovníky naší firmy, ale také svépomocí.

Záruka je rovněž 10 let.