Tento měsíc se podíváme na prémiový přístřešek na auto pro opravdu náročné zákazníky, po všech stránkách stylový.

 

DINA PORT II VDS je luxusní přístřešek s jedním parkovacím stáním, který auto nejen ochrání před nepřízní počasí, ale ještě více podtrhne jeho vzhled a umožní mu vyniknout.

Proč zvolit DINA PORT II VDS

VDS single 1Model okamžitě upoutá svou elegantní, lehce zaoblenou konstrukcí, díky níž vypadá výrazně, a přesto nezastíní své okolí, ale naopak je s ním v souladu.

Velkou předností je jednak stabilní a odolná konstrukce z eloxovaného hliníku, která je speciálně navržena do náročných podmínek, a tak odolá náporu silného větru o rychlosti až 42 m/s, tedy přes 150 Km/h. Na rozdíl od mnoha jiných modelů na trhu je tak tento přístřešek schopen ustát i řádění orkánu.

Druhou, stejně důležitou a přínosnou výhodou DINA PORT II VDS je lexanová střešní krytina, která zajistí zaparkovanému vozu prvotřídní ochranu před nepřízní počasí.

Především pak před obávaným a nepříjemným přehříváním interiéru, protože disponuje vysoce účinným UV filtrem blokujícím až 100 % UVA a 75 % UVB záření.

Přesto je pod přístřeškem stále dostatek světla, takže je zaparkované auto dobře vidět, což zvyšuje i celkový uživatelský komfort při obsluze a pohybu kolem vozu.

Za zmínku také stojí minimální nároky na údržbu přístřešku, vyplývají z kvality materiálů, a tím dlouhá životnost a řadu let stále atraktivní vzhled bez známek koroze apod.

K dispozici je pak DINA PORT II VDS ve třech základních barevných provedeních – stříbrná, hnědá, šedá metalíza.

Montáž je samozřejmě poměrně rychlá a můžete ji svěřit jak do rukou našich zkušených montážníků, tak provést svépomocí podle dostupného montážního návodu.

A potěší také 10letá záruka.

Více o modelu DINA PORT II VDS zjistíte v našem showroomu, případně si zde prohlédnete také další hliníkové přístřešky na auto ze sortimentu Hobbytec.cz.