Na Hobbytec.cz nabízíme nejen oblíbené montované či betonové garáže, ale stejně tak širokou paletu přístřešků na auto různých značek, včetně vlastní výroby na míru. Nelze tedy říci, že bychom stranili jednomu řešení parkování před druhým, protože každé má své výhody
i nevýhody – v závislosti na situaci. Přesto jsme vybrali čtyři modely přístřešků na auto, za které by leckdo neváhal svou garáž vyměnit.

Ne náhodou vévodí našemu žebříčku hned tři modely ze série PJR, tato značka patří k těm nejžádanějším.


mjointPJR MJOINT hliníkový přístřešek pro dvě auta


Pokud kladete na přístřešek větší nároky, než jen aby chránil vaše auto před rozmary počasí, a chcete mít parkovací místo „s plnou parádou“, které vám navíc a bez přehánění bude otevřeně každý závidět, pak je tento majestátně vyhlížející japonský model se dvěma parkovacími místy a oblou střechou pro vás to pravé. K modernímu rodinnému domu, ale i firemnímu sídlu padne jako ulitý.


Velkou devízou je kromě dvou parkovacích míst a stylového designu také to, že i při zaparkování obou vozů zůstává kolem nich stále dostatek volného prostoru pro pohyb, což není ani u obdobně velkých modelů jiných výrobců vždy pravidlem.
Standardně je k dostání v pěti barvách a třech rozměrových provedeních: 510–580 x 600 cm.

 

PJF carport pergoala real installations 3 1PJF Hliníkový přístřešek pro auto


Model PJF vyniká na rozdíl od předchozího o poznání střídmějším, avšak stále stylovým designem, který ale dovoluje mnohem univerzálnější využití. Může tedy posloužit i jako prostorné zastřešení terasy u domu či na předzahrádce restaurace. A využíván bývá i jako stínící přístřešek pro návštěvníky venkovních koupališť. Svou oblibu si pak získal nejspíše i proto, že připomíná přístřešky v monopostech formule 1.

Standardně je k dostání ve třech rozměrech – od 510 x 270 až po 
570 x 330 cm.

 

 

 

ustyleU-STYLE hliníkový přístřešek pro auto


Toto je všestranný elegán, který hravě splní i ty nejvyšší nároky, a ještě potěší na pohled. Přímo z něj čiší smysl pro detail, jímž jsou japonští designéři proslulí. A ta střecha, radost pohledět!


Model je pak k dostání hned ve třech variantách, a to se dvěma, čtyřmi 
a šesti sloupky, kdy si tak lze zvolit mezi provedením s jedním anebo dvěma impozantně vyhlížejícími parkovacími místy.


Předností je také vysoká odolnost vůči větru, daná tím, že v Japonsku se pravidelně potýkají se silnými orkány, a tak i přístřešky musejí být schopny intenzivní nápor větru ustát. A ačkoliv u nás se takto intenzivní větrné podmínky vyskytují jen zřídka, zvýšená odolnost se vždy hodí, protože počasí je nevyzpytatelné.

Parametry jednotlivých variant:

  • 2 sloupky / 3 sloupky
  • Odolností vůči sněhové zátěži – až 60 kg/m2
  • Odolnost proti síle větru – až do 38 m/s
  • 4 sloupky
  • Odolností vůči sněhové zátěži – až 60 kg/m2
  • Odolnost proti síle větru – až do 42 m/s
  • 6 sloupků
  • Odolností vůči sněhové zátěži – až 150 kg/m2
  • Odolnost proti síle větru – až do 42 m/s


pjrxlPJR XXL hliníkový přístřešek pro tři auta


Poohlížíte-li se po prostorném krytém parkovacím stání, kam lze bez problému zaparkovat až tři auta, pak skvělou volbou je přístřešek PJR XXL. Ten se dá po všech stránkách označit za větší, stylovější 
a impozantnější verzi modelu PJR MJOINT.


K dostání je navíc hned ve čtyřech rozměrech – v rozmezí od 510x720 až po 570x800 cm, takže je to skutečně prostorný obr.