Který přístřešek na auto si vybrat jako parkovací stání?

mjointPJR MJOINT


Model, který se umísťuje na vrchních příčkách našich top listů už pravidelně – jedná se o ideálního představitele přístřešků pro velmi náročné uživatele. Disponuje totiž všemi benefity jako ostatní modely série PJR (ať levnější, nebo ty dražší) a za svou cenu nabízí nejen dvě prostorná parkovací místa, kde zbývá ještě dostatek prostoru pro pohyb kolem vozu. Vyjadřuje určitou majestátnost, což se však jen těžko popisuje a bývá vlastní řádově dražším modelům. Proto doporučujeme osobní prohlídku v showroomu.


Zaoblená střecha v kombinaci s robustní, vzdušně pojatou konstrukcí zkrátka zapůsobí a určitě tak není náhodou, že se jedná o velmi žádaný model mezi podnikateli, jimž však nezřídka neslouží pouze k parkování firemních vozů, ale také jako pergola na zahrádkách restaurací…
K dispozici pět barevných provedení a tři základní rozměry.

pjrxlPJR XXL


Pokud se vám zalíbil model PJR MJOINT, ale bohužel nevyhovuje, protože nabízí pouze dvě parkovací místa, pak je PJR XXL více než dobrou alternativou. Nabízí rovnou tři parkovací místa, a je natolik variabilní, že nemusíte řešit, jestli pod něj zaparkujete osobní automobil, nebo dodávku. Současně působí dostatečně impozantně a na výběr máte hned ze čtveřice velikostí – největší model může mít rozměr až 570x800 cm.
A také výšku přístřešku je možné během montáže nastavit podle potřeby. Jedná se tak o vysoce variabilní model, který zvládne splnit i ty nejvyšší nároky. A navíc se na něj můžete sami přijít podívat do našeho showroomu. 

kwcKWC DOUBLE


Tento přístřešek pro dvě auta okamžitě upoutá svou velkou plochou střechou, která lehce evokuje přístřešky v monopostech formule F1. Kromě prostorných parkovacích míst pak disponuje možností variabilního umístění sloupků buďto do boční, anebo zadní části, podle potřeby místa montáže či vašich osobních designových preferencí.


Velkou devízou je také nadstandardní nosnost střešní konstrukce, která snadno odolá zátěži sněhové pokrývky až 600 N/m², což už je nadstandard. Jedná se tedy o model vhodný i do horských oblastí.
Standardně je dodáván ve dvou rozměrech.

 

dina port vd doubleDINA PORT VR II DOUBLE


Tento přístřešek zaujme zejména originálním designem střešní konstrukce. Má tvar písmene A, podobně jako střechy klasických rodinných domů, k nimž se tak výborně hodí.


Disponuje také nosností až 90 kg/m² sněhové pokrývky. Jeho konstrukce nabízí nejen dvě parkovací místa, ale také možnost zaparkovat zde jak osobní automobil, tak například dodávku. Víceúčelovost je tedy jeho silnou stránkou.