Již dříve jsme uváděli, proč je moudré parkovat váš karavan pod přístřeškem. Dnes si tedy takový oblíbený přístřešek pro karavany představíme blíže. Jedná se o model pro opravdu náročné cestovatele.


Hlavní přednosti modelu KCRW KARAVAN


Je prostorný a víceúčelový


Dá se říci, že je doslova obrovský, takže do něj bez obtíží a pohodlně zaparkujete nejen samotný obytný vůz či přívěs, ale ještě vedle přistavíte osobní automobil. A i v tom případě vám pořád zůstane dostatek prostoru na pohodlný pohyb okolo obou vozů a jejich obsluhu.

V letních měsících či chvílích, kdy karavan zaparkujete mimo přístřešek, vám tento navíc poslouží jako excelentní pergola pro posezení s přáteli, ale i pro celou řadu dalších aktivit.

Případně může výrazně rozšířit úložnou plochu vaší stávající garáže, kdy můžete část volného místa využít jako odkládací prostor.

Oblíben je také ve firmách, kde slouží velmi často právě jako krytý úložný prostor, anebo parkování pro dodávky.

Má nadčasový design a prémiové materiály


Oblá, impozantně vyhlížející střecha okamžitě upoutá pozornost, a přístřešek tak okamžitě zvedá hodnotu domu nejen díky své funkčnosti, ale také estetice. Designově je totiž nadčasový, a tak ladí jak se staršími domy, tak i novostavbami.

Konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku, který vyniká vysokou životností přes minimální nároky na údržbu. A nejinak je tomu i v případě lexanové krytiny, která navíc disponuje účinným UV filtrem. Ten nejen prodlužuje životnost krytiny, ale především zabraňuje přehřívání parkovaného vozidla za parných letních dní. Současně tím chrání lakování karoserie před blednutím.

Přístřešek pro karavan KCRW je pak k dostání ve třech barevných variantách. Disponuje certifikací TÜV a prodlouženou 10letou zárukou.

K 1. 9. 2021 je navíc v nabídce za akční cenu se slevou 27 %.
(Pro aktuální cenu navštivte profil přístřešku v e-shopu, případně se podívejte na ostatní sortiment přístřešků na auto.)