Potřebujete zaparkovat jeden anebo i více automobilů v rámci rodiny či firmy, ale investovat do garáže se vám nechce, případně tuto možnost eliminuje nedostatek prostoru na pozemku či jiné okolnosti? Z těchto důvodů hledáte alternativní řešení? Máme pro vás hned tři tipy z nabídky Hobbytecu, a to ve všech cenových kategoriích.


pjrPJR hliníkový přístřešek na auto


V jednoduchosti je krása a nejspíše právě to znamená spolu s příznivou cenou, díky níž je tento model dostupný prakticky komukoliv, jeden z hlavních důvodů, proč patří dlouhodobě k nejžádanějším z celého našeho sortimentu.

Nosnou konstrukci tvoří odolný a bezúdržbový eloxovaný hliník, zaparkovaný vůz pak pod přístřeškem ochrání před nepřízní počasí krytina z plného lexanu, jednoho z nejmodernějších zastřešovacích materiálů, který lze pro tyto účely použít. Jeho předností jsou zejména vysoká odolnost a estetický vzhled, kdy krytina působí vizuálně téměř jako sklo. Ale je několikanásobně odolnější. Má také výborné izolační vlastnosti a UV filtr chránící před UV a IR zářením – výsledkem je, že zabraňuje přehřívání interiéru vozu.


Přístřešek dodáváme v pěti barevných variantách, a to stříbrné (patří k nejžádanějším), šedé, bronzové, hnědé a černé.
Pestrá je také nabídka rozměrů, těch je celkem šest – nejmenší 220x180 cm a největší 510x600 cm.
Model má rovněž certifikaci TÜV a velkou výhodou je též prodloužená desetiletá záruka.
Dodáváme variantu k montáži svépomocí, ale i včetně montáže na místě našimi zkušenými montážníky.

Vystaveno v showroomu Hobbytec

 

194 7 hlinikovy pristresek milanoMILANO samonosný hliníkový přístřešek


Tento designový přístřešek na auto okamžitě zaujme svým originálním pojetím. Samonosná hliníková konstrukce jej dovoluje situovat nejen těsně k domu, ale třeba také zcela mimo, dál do zahrady, ideálně totiž poslouží i jako altán nebo zahradní pergola.


Velkou výhodou je také široká variabilita konstrukce – v základní nabídce je k dispozici kromě deseti typizovaných rozměrů (od 300x300 až po 700x400 cm) také možnost zvolit individuální hloubku přístřešku tak, aby maximálně vyhovovala specifickým potřebám majitele.


Základní barevná paleta konstrukce zahrnuje osvědčené a univerzálně atraktivní barvy, jako jsou bílá, šedá, hnědá anebo velmi žádaná a nadčasová antracitová.

Střešní krytinu tvoří prakticky nerozbitný polykarbonát v čiré, mléčné, nebo kouřové barvě s UV filtrem zajišťujícím ochranu lakování karoserie, ale i interiéru vozu před přehříváním.

Vystaveno v showroomu Hobbytec

 

cpflat doubleCP FLAT DOUBLE ocelový přístřešek pro dvě auta


Vysoce variabilní ocelový přístřešek na auto pro náročné, který kromě dvojice parkovacích míst (v základu) toho nabízí opravdu mnoho. Po estetické stránce zaujme svým minimalizmem, který je moderním přístřeškům pro auta vlastní. Co se týče konečné podoby tohoto přístřešku, však máte poměrně volnou ruku. Potěší už možnost volby mezi sedmi typizovanými rozměry tohoto parkovacího stání od nejmenších 503 x 586 cm až k úctyhodným 896 x 586 cm.


Jednotlivé přístřešky lze skládat do ucelených sestav, celková šířka tak není omezena, což z CP FLAT DOUBLE dělá ideální řešení např. pro realizaci řadového parkovacího stání u bytových domů či pro parkování firemní flotily.


Předností je také výšková nastavitelnost podpěr – v základu v rozmezí +15 až −5 cm, za příplatek však lze realizovat i jiné varianty.
V rámci příplatkových úprav lze po stranách vyplnit přístřešek bočními stěnovými panely z plechu či dřeva, které kromě estetického vzhledu zvyšují také úroveň soukromí, nechcete-li, aby každý viděl, jaký vůz pod přístřeškem parkujete. Mimo to ovšem i jeho ochranu před větrem. A tato protivětrná zábrana snižuje také nároky na údržbu parkovací plochy přístřešku – např. během podzimního a zimního období.

Střecha z trapézového plechu je v základním provedení rovná, můžete však zvolit také sedlovou či do oblouku. Barva konstrukce přístřešku pak může být bílá, hnědá, anebo – i u tohoto modelu velmi žádaná – antracitová.